





HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AD1J4ET
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.65kg
849.41€ (1,661.30лв.)
без ДДС: 707.84€ (1,384.41лв.)
![]() |
12 x 80.21 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, AD1J4ET
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, цена HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, оферти HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, ревю HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, промоция HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, онлайн магазин HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, поръчай HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver мнения
, HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, гаранция HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, бърза доставка HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard AD1J4ET характеристики
, Hewlett-Packard AD1J4ET спецификации
, Hewlett-Packard AD1J4ET review
, Hewlett-Packard AD1J4ET сравнение
, Hewlett-Packard AD1J4ET отзиви
, Hewlett-Packard AD1J4ET намаление
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL: | Product Safety HP 22 / C9352A Contains Benzisothiazolinone. May produce an allergic reaction. |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor threads: | 14 |
| Processor cache type: | L3 |
| Processor boost frequency: | 4.3 GHz |
| Efficient cores: | 8 |
| Low Power Efficient-cores: | 2 |
| Processor base power: | 15 W |
| Low Power Efficient-core Base Frequency: | 700 MHz |
| Performance-core base frequency: | 1.3 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.3 GHz |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency: | 2.1 GHz |
| Processor model: | 125U |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.6 GHz |
| Processor generation: | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Maximum turbo power: | 57 W |
| Processor cores: | 12 |
| Performance cores: | 2 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Efficient-core base frequency: | 0.8 GHz |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card family: | Intel Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| Maximum internal memory: | 32 GB |
| Non-ECC: | Yes |
| Internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 16 GB |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| ECC: | No |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Product colour: | Silver |
| Colour name: | Pike silver aluminum |
| Introduction year: | 2024 |
| Product type: | Laptop |
| Original brand name: | HP |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| USB Type-C charging port: | Yes |
| AC adapter power: | 65 W |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Height (rear): | 1.7 cm |
| Weight: | 1.74 kg |
| Width: | 359.4 mm |
| Height (front): | 1.09 cm |
| Antenna type: | 2x2 |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobile network connection: | No |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| Package height: | 305 mm |
| Package depth: | 483 mm |
| Package width: | 69 mm |
| AC adapter included: | Yes |
| HD type: | WUXGA |
| Display diagonal: | 40.6 cm (16") |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Display diagonal (metric): | 40.6 cm |
| Panel type: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Colour gamut: | 45% |
| RGB colour space: | NTSC |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of microphones: | 2 |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Compliance certificates: | RoHS, CE, VCCI, GS mark |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Optical drive type: | No |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| SSD capacity: | 1 TB |
| SSD interface: | PCI Express |
| NVMe: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 2.1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge ports: | 2 |
| Front camera: | Yes |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery capacity: | 56 Wh |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Numeric keypad: | Yes |
| Input device model: | Klawiatura HP Premium |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Pointing device: | Clickpad |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Keyboard special features: | Odporność na zalanie |
| HP Support Assistant: | Yes |
| HP Connection Optimizer: | Yes |
| HP segment: | Business |
| HP speaker type: | HP Dual Speakers |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainable technologies and materials: | 25% post-consumer recycled plastic; Recyclable through HP Planet Partners |
| Neural processor unit (NPU): | Intel AI Boost |
| Windows Studio effects support: | Yes |
| Maximum frequency NPU: | 1.4 GHz |
| AI software frameworks supported by NPU: | Windows ML, OpenVINO, DirectML, ONNX RT |
| Sparsity support: | Yes |






