





HP Probook 460 G11 Core Ultra 5 125U 16"WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Arc 56Wh W11Pro Pike Silver 3Y OnSite – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: A38DMET
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.69kg
817.82€ (1,599.52лв.)
без ДДС: 681.52€ (1,332.94лв.)
![]() |
12 x 77.23 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP Probook 460 G11 Core Ultra 5 125U 16WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Arc 56Wh W11Pro Pike Silver 3Y OnSite
, A38DMET
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP Probook 460 G11 Core Ultra 5 125U 16WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Arc 56Wh W11Pro Pike Silver 3Y OnSite
, цена HP Probook 460 G11 Core Ultra 5 125U 16WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Arc 56Wh W11Pro Pike Silver 3Y OnSite
, оферти HP Probook 460 G11 Core Ultra 5 125U 16WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Arc 56Wh W11Pro Pike Silver 3Y OnSite
, ревю HP Probook 460 G11 Core Ultra 5 125U 16WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Arc 56Wh W11Pro Pike Silver 3Y OnSite
, промоция HP Probook 460 G11 Core Ultra 5 125U 16WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Arc 56Wh W11Pro Pike Silver 3Y OnSite
, онлайн магазин HP Probook 460 G11 Core Ultra 5 125U 16WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Arc 56Wh W11Pro Pike Silver 3Y OnSite
, поръчай HP Probook 460 G11 Core Ultra 5 125U 16WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Arc 56Wh W11Pro Pike Silver 3Y OnSite
, HP Probook 460 G11 Core Ultra 5 125U 16WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Arc 56Wh W11Pro Pike Silver 3Y OnSite мнения
, HP Probook 460 G11 Core Ultra 5 125U 16WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Arc 56Wh W11Pro Pike Silver 3Y OnSite сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP Probook 460 G11 Core Ultra 5 125U 16WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Arc 56Wh W11Pro Pike Silver 3Y OnSite
, гаранция HP Probook 460 G11 Core Ultra 5 125U 16WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Arc 56Wh W11Pro Pike Silver 3Y OnSite
, бърза доставка HP Probook 460 G11 Core Ultra 5 125U 16WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Arc 56Wh W11Pro Pike Silver 3Y OnSite
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard A38DMET характеристики
, Hewlett-Packard A38DMET спецификации
, Hewlett-Packard A38DMET review
, Hewlett-Packard A38DMET сравнение
, Hewlett-Packard A38DMET отзиви
, Hewlett-Packard A38DMET намаление
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL: | Product Safety HP 932 / CN057A Contains Benzisothiazolinone. May produce an allergic reaction. HP 933 / CN058A, CN059A, CN060A Contains Benzisothiazolinone and 2,4,7,9-Tetramethyl-5-decyne-4,7- |
| Processor boost frequency: | 4.3 GHz |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| Processor threads: | 14 |
| Processor cores: | 12 |
| Processor model: | 125U |
| Processor frequency: | 1.3 GHz |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor cache type: | L3 |
| Processor generation: | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Maximum internal memory: | 32 GB |
| Non-ECC: | Yes |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 16 GB |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| ECC: | No |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Product colour: | Silver |
| Original brand name: | HP |
| Product type: | Laptop |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| Cable lock slot: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Weight: | 1.74 kg |
| Height (rear): | 1.7 cm |
| Height (front): | 1.09 cm |
| Width: | 359.4 mm |
| Bluetooth: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 2x2 |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Mobile network connection: | No |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| Package depth: | 483 mm |
| Package height: | 305 mm |
| Package width: | 69 mm |
| Display diagonal: | 40.6 cm (16") |
| HD type: | WUXGA |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 40.6 cm |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Colour gamut: | 45% |
| Panel type: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| RGB colour space: | NTSC |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of microphones: | 2 |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Compliance certificates: | VCCI, RoHS, CE, GS mark |
| Optical drive type: | No |
| NVMe: | Yes |
| SSD interface: | PCI Express |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Storage media: | SSD |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge ports: | 2 |
| HDMI version: | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 2 |
| Charging port type: | USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity: | 2 |
| Front camera: | Yes |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Fast charging time (50%): | 30 min |
| Fast charging: | Yes |
| Battery capacity: | 56 Wh |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Pointing device: | Clickpad |
| Numeric keypad: | No |
| Keyboard special features: | Odporność na zalanie |
| Input device model: | Klawiatura HP Premium |
| HP segment: | Business |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 195122352240 |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainable technologies and materials: | Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable; 85% ITE-derived closed loop plastic; Low Halogen |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e): | 95 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e): | 2 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e): | 220 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e): | 124 |






