


-39 %



HP ProBook 440 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 35.6 cm (14") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 9M3Y9AT
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.12kg
721.82€ (1,411.77лв.)
1,181.17€ (2,310.17лв.)
без ДДС: 601.52€ (1,176.47лв.)
![]() |
12 x 68.16 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP ProBook 440 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, 9M3Y9AT
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP ProBook 440 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, цена HP ProBook 440 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, оферти HP ProBook 440 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, ревю HP ProBook 440 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, промоция HP ProBook 440 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, онлайн магазин HP ProBook 440 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, поръчай HP ProBook 440 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, HP ProBook 440 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver мнения
, HP ProBook 440 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP ProBook 440 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, гаранция HP ProBook 440 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, бърза доставка HP ProBook 440 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard 9M3Y9AT характеристики
, Hewlett-Packard 9M3Y9AT спецификации
, Hewlett-Packard 9M3Y9AT review
, Hewlett-Packard 9M3Y9AT сравнение
, Hewlett-Packard 9M3Y9AT отзиви
, Hewlett-Packard 9M3Y9AT намаление
| Processor cache type: | L3 |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Efficient cores: | 8 |
| Maximum turbo power: | 55 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.3 GHz |
| Performance cores: | 2 |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.4 GHz |
| Processor generation: | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor base power: | 15 W |
| Processor threads: | 12 |
| Processor model: | i5-1235U |
| Processor cores: | 10 |
| Processor boost frequency: | 4.4 GHz |
| Processor frequency: | 1.3 GHz |
| Processor family: | Intel® Core™ i5 |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card family: | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| ECC: | No |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 16 GB |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Maximum internal memory: | 32 GB |
| Internal memory: | 16 GB |
| Non-ECC: | Yes |
| Original brand name: | HP |
| Product type: | Laptop |
| Introduction year: | 2023 |
| Product colour: | Silver |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power: | 45 W |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| Password protection: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Depth: | 213.9 mm |
| Width: | 321.9 mm |
| Height: | 19.9 mm |
| Weight: | 1.38 kg |
| WLAN controller model: | Realtek RTL8852BE |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN controller manufacturer: | Realtek |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Package depth: | 449 mm |
| Package width: | 69 mm |
| Package height: | 305 mm |
| Stylus pen: | No |
| Colour gamut: | 45% |
| Display bezel technology: | Micro-Edge |
| Panel type: | IPS |
| Display diagonal (metric): | 35.6 cm |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| RGB colour space: | NTSC |
| Touchscreen: | No |
| HD type: | Full HD |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Pre-installed software: | HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; HP PC Hardware Diagnostics Windows; ZCentral Remote Boost; HP Image Assistant; HP Manageability Integration Kit; Performance Advisor 3.0 |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Number of microphones: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total SSDs capacity: | 256 GB |
| SSD interface: | PCI Express |
| SSD capacity: | 256 GB |
| Storage media: | SSD |
| NVMe: | Yes |
| Total storage capacity: | 256 GB |
| Optical drive type: | No |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB Power Delivery: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Charging port type: | USB Type-C |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Front camera HD type: | HD |
| Front camera: | Yes |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity: | 51 Wh |
| Numeric keypad: | No |
| Keyboard special features: | Odporność na zalanie |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Pointing device: | Clickpad |
| Number of speakers: | 2 |
| HP speaker type: | HP Dual Speakers |
| HP Smart AC Adapter: | Yes |
| HP segment: | Business |
| HP Security tools: | Full volume encryption; HP Secure Erase; Kensington lock slot; Secure authentication; TPM 2.0 certified; HP BIOSphere; HP Sure Run; HP Sure Click; HP Sure Sense; HP Sure Admin; HP Platform Certificate |
| HP Connection Optimizer: | Yes |
| HP Management tools: | HP Client Catalog; HP Power Manager; HP Client Management Script Library (download); HP Driver Packs (download); HP Image Assistant Gen5 (download); HP Patch Assistant (download); HP Cloud Recovery; H |
| HP Support Assistant: | Yes |
| HP front camera: | HP Webcam |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 886111334957 |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainable technologies and materials: | Mercury-free |






