


-42 %



HP EliteBook 840 G10 i7-1355U 14"WUXGA IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Iris Xe 51Wh W11Pro 3Y OnSite – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 96X71ET
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.26kg
1,235.68€ (2,416.77лв.)
2,118.31€ (4,143.06лв.)
без ДДС: 1,029.73€ (2,013.98лв.)
![]() |
12 x 116.69 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP EliteBook 840 G10 i7-1355U 14WUXGA IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Iris Xe 51Wh W11Pro 3Y OnSite
, 96X71ET
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP EliteBook 840 G10 i7-1355U 14WUXGA IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Iris Xe 51Wh W11Pro 3Y OnSite
, цена HP EliteBook 840 G10 i7-1355U 14WUXGA IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Iris Xe 51Wh W11Pro 3Y OnSite
, оферти HP EliteBook 840 G10 i7-1355U 14WUXGA IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Iris Xe 51Wh W11Pro 3Y OnSite
, ревю HP EliteBook 840 G10 i7-1355U 14WUXGA IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Iris Xe 51Wh W11Pro 3Y OnSite
, промоция HP EliteBook 840 G10 i7-1355U 14WUXGA IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Iris Xe 51Wh W11Pro 3Y OnSite
, онлайн магазин HP EliteBook 840 G10 i7-1355U 14WUXGA IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Iris Xe 51Wh W11Pro 3Y OnSite
, поръчай HP EliteBook 840 G10 i7-1355U 14WUXGA IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Iris Xe 51Wh W11Pro 3Y OnSite
, HP EliteBook 840 G10 i7-1355U 14WUXGA IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Iris Xe 51Wh W11Pro 3Y OnSite мнения
, HP EliteBook 840 G10 i7-1355U 14WUXGA IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Iris Xe 51Wh W11Pro 3Y OnSite сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP EliteBook 840 G10 i7-1355U 14WUXGA IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Iris Xe 51Wh W11Pro 3Y OnSite
, гаранция HP EliteBook 840 G10 i7-1355U 14WUXGA IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Iris Xe 51Wh W11Pro 3Y OnSite
, бърза доставка HP EliteBook 840 G10 i7-1355U 14WUXGA IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Iris Xe 51Wh W11Pro 3Y OnSite
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard 96X71ET характеристики
, Hewlett-Packard 96X71ET спецификации
, Hewlett-Packard 96X71ET review
, Hewlett-Packard 96X71ET сравнение
, Hewlett-Packard 96X71ET отзиви
, Hewlett-Packard 96X71ET намаление
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL: | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-laserjet-pro-mfp-4101-4104dw-fdn-fdw-printer-series/model/38347984?sku=2Z623F ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_3956430_en-US-1.pdf |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Maximum turbo power: | 55 W |
| Efficient cores: | 8 |
| Performance cores: | 2 |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 5 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.7 GHz |
| Processor base power: | 15 W |
| Processor boost frequency: | 5 GHz |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor family: | Intel® Core™ i7 |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor model: | i7-1355U |
| Processor threads: | 12 |
| Processor cores: | 10 |
| Processor cache type: | L3 |
| On-board graphics card family: | Intel® UHD Graphics |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card model: | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 16 GB |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Internal memory: | 16 GB |
| ECC: | No |
| Non-ECC: | Yes |
| Memory clock speed: | 5200 MHz |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Original brand name: | HP |
| Product type: | Laptop |
| Introduction year: | 2023 |
| Product colour: | Silver |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| Smart card reader: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Password protection: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Height: | 19.2 mm |
| Depth: | 224 mm |
| Weight: | 1.36 kg |
| Width: | 315.6 mm |
| Mobile network connection: | No |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type: | 2x2 |
| Package depth: | 449 mm |
| Package height: | 305 mm |
| Package width: | 69 mm |
| Stylus pen: | No |
| Panel type: | IPS |
| Display diagonal (metric): | 35.6 cm |
| RGB colour space: | NTSC |
| Colour gamut: | 45% |
| Touchscreen: | No |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| HD type: | WUXGA |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Pre-installed software: | HP Connection Optimizer; HP Hotkey Support; HP Support Assistant; HP Easy Clean; HP Power Manager; myHP; HP Privacy Settings; HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Services Scan; HP |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Number of microphones: | 2 |
| Speakers manufacturer: | Bang & Olufsen |
| Audio system: | B&O PLAY |
| Built-in microphone: | Yes |
| Compliance certificates: | GS mark |
| Low halogen: | Yes |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD interface: | PCI Express |
| NVMe: | Yes |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Optical drive type: | No |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Storage media: | SSD |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| Front camera: | Yes |
| Battery weight: | 180 g |
| Battery capacity: | 51 Wh |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Keyboard special features: | Odporność na zalanie |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Input device model: | HP Premium Keyboard |
| Pointing device: | Clickpad |
| Numeric keypad: | No |
| Number of speakers: | 2 |
| HP speaker type: | HP Dual Speakers |
| HP Security tools: | Padlock loop; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Integrated accessories cable lock; Slim cable lock |
| HP front camera: | HP Webcam 5MP |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 195161936180, 197961854619, 195161936197, 195161936203, 195161936210 |
| HP Management tools: | HP Client Catalog; HP Power Manager; HP Client Management Script Library (download); HP Driver Packs (download); HP Image Assistant Gen5 (download); HP Patch Assistant (download); HP Cloud Recovery; H |
| HP Connection Optimizer: | Yes |
| HP segment: | Business |
| HP Support Assistant: | Yes |
| Sustainable technologies and materials: | Recyclable through HP Planet Partners; Compatible with Accessibility Accessories; Contains post-consumer recycled plastic |
| Sustainability compliance: | Yes |






