









HP Pro SFF 290 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KOMHP-KOP1180
- Тегло: 5.39kg
- SKU: KOMHP-KOP1180
720.22€ (1,408.62лв.)
без ДДС: 600.18€ (1,173.85лв.)
![]() |
12 x 68.01 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP Pro SFF 290 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, KOMHP-KOP1180
, Hewlett-Packard
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете HP Pro SFF 290 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, цена HP Pro SFF 290 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, оферти HP Pro SFF 290 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, ревю HP Pro SFF 290 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, промоция HP Pro SFF 290 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, онлайн магазин HP Pro SFF 290 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, поръчай HP Pro SFF 290 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, HP Pro SFF 290 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black мнения
, HP Pro SFF 290 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, hewlett-packard {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален HP Pro SFF 290 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, гаранция HP Pro SFF 290 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, бърза доставка HP Pro SFF 290 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1180 характеристики
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1180 спецификации
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1180 review
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1180 сравнение
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1180 отзиви
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1180 намаление
EAN: 199251824432
MPN: B6ZA4ET
Technical Specifications
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Processor cache | 20 MB |
| Processor cores | 10 |
| Processor boost frequency | 4.7 GHz |
| Processor cache type | L3 |
| Processor model | i5-14400 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor threads | 16 |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 730 |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 8 GB |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Colour name | Jack black |
| Number of 3.5" bays | 1 |
| Country of origin | China |
| Cable lock slot | Yes |
| Chassis type | SFF |
| Product colour | Black |
| Power supply | 180 W |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Width | 95 mm |
| Package height | 346 mm |
| Depth | 303 mm |
| Package weight | 6 kg |
| Height | 270 mm |
| Package depth | 498 mm |
| Package width | 196 mm |
| Weight | 4.2 kg |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Mobile network connection | No |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Password protection | Yes |
| Product type | PC |
| Password protection type | Power on |
| Password protection type | BIOS |
| Password protection type | User |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Market positioning | Proven productivity |
| Motherboard chipset | Intel H670 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Audio chip | Realtek ALC3867 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| NVMe | Yes |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD interface | PCI Express |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Optical drive type | No |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Line-in | Yes |
| Line-out | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HP JumpStart | Yes |
| HP segment | Business |
| HP Security tools | Padlock loop; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Integrated accessories cable lock; Slim cable lock |
| HP Support Assistant | Yes |
| Sustainable technologies and materials | Low Halogen |
| Sustainability compliance | Yes |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 1 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 102 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 26 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 1 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 130 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 49 x 19.5 x 34.5 cm
Weight: 5.39 kg

