









HP Pro Mini 260 G9 Intel® Core™ i3 i3-1315U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMHP-KOP1169
- Тегло: 2.54kg
- SKU: KOMHP-KOP1169
520.75€ (1,018.50лв.)
без ДДС: 433.96€ (848.75лв.)
![]() |
12 x 49.18 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP Pro Mini 260 G9 Intel® Core™ i3 i3-1315U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, KOMHP-KOP1169
, Hewlett-Packard
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете HP Pro Mini 260 G9 Intel® Core™ i3 i3-1315U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, цена HP Pro Mini 260 G9 Intel® Core™ i3 i3-1315U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, оферти HP Pro Mini 260 G9 Intel® Core™ i3 i3-1315U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, ревю HP Pro Mini 260 G9 Intel® Core™ i3 i3-1315U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, промоция HP Pro Mini 260 G9 Intel® Core™ i3 i3-1315U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, онлайн магазин HP Pro Mini 260 G9 Intel® Core™ i3 i3-1315U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, поръчай HP Pro Mini 260 G9 Intel® Core™ i3 i3-1315U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, HP Pro Mini 260 G9 Intel® Core™ i3 i3-1315U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black мнения
, HP Pro Mini 260 G9 Intel® Core™ i3 i3-1315U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, hewlett-packard {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален HP Pro Mini 260 G9 Intel® Core™ i3 i3-1315U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, гаранция HP Pro Mini 260 G9 Intel® Core™ i3 i3-1315U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, бърза доставка HP Pro Mini 260 G9 Intel® Core™ i3 i3-1315U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1169 характеристики
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1169 спецификации
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1169 review
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1169 сравнение
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1169 отзиви
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1169 намаление
EAN: 197961567380
MPN: 936J2EA
Technical Specifications
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Processor model | i3-1315U |
| Processor boost frequency | 4.5 GHz |
| Processor family | Intel® Core™ i3 |
| Processor cores | 6 |
| Processor threads | 8 |
| Processor cache type | L3 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.5 GHz |
| Processor cache | 10 MB |
| Processor manufacturer | Intel |
| Performance cores | 2 |
| Maximum turbo power | 55 W |
| Processor base power | 15 W |
| Efficient cores | 4 |
| Processor generation | Intel Core i3-13xxx |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.3 GHz |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory | 8 GB |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 8 GB |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Cable lock slot | Yes |
| Number of 2.5" bays | 1 |
| Chassis type | Mini PC |
| Introduction year | 2023 |
| Power supply input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power supply | 65 W |
| Power supply input voltage | 100 - 240 V |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 35 °C |
| Package weight | 2.95 kg |
| Weight | 1.42 kg |
| Package height | 132 mm |
| Package depth | 235 mm |
| Depth | 175 mm |
| Width | 177 mm |
| Height | 34 mm |
| Package width | 498 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Bluetooth version | 5.3 |
| WLAN controller model | Realtek RTL8852BE |
| Ethernet LAN | Yes |
| WLAN controller manufacturer | Realtek |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Audio chip | Realtek ALC3205 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Password protection type | User |
| Password protection type | Power on |
| Password protection type | BIOS |
| Product type | Mini PC |
| Password protection | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Market positioning | Proven productivity |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Keyboard included | Yes |
| Mouse included | Yes |
| Display included | No |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Pre-installed software | HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; McAfee LiveSafe™; HP Privacy Settings; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Desktop Support Utilities; MyHP; HPX for CMIT |
| Low halogen | Yes |
| Optical drive type | No |
| SSD capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| NVMe | Yes |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 512 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of storage drives installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express |
| USB 2.0 ports quantity | 3 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Serial ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4b |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Total number of SATA connectors | 1 |
| Manufacturer warranty | The one-year (1/1/1) limited warranty covers one year of parts, labour and on-site repair. Terms and conditions may vary from country to country. Certain limitations and exclusions apply. |
| Support service included | HP's 3-year next business day on-site hardware support for desktops. Terms and conditions can be found at https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385PLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf |
| Keyboard type | USB |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198701280767 |
| HP Security tools | Padlock loop; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Integrated accessories cable lock; Slim cable lock |
| HP Management tools | HP Client Catalog (download); HP Driver Packs (download); HP Client Management Script Library (download) |
| HP segment | Business |
| HP Support Assistant | Yes |
| Sustainable technologies and materials | Low Halogen |
| Sustainability compliance | Yes |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 130 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 102 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 1 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 1 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 26 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 25 x 50 x 13 cm
Weight: 2.54 kg

