

















HP Pro 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD WiFi Windows 11 Pro SFF PC Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KOMHP-KOP1175
- Тегло: 6.14kg
- SKU: KOMHP-KOP1175
857.59€ (1,677.30лв.)
без ДДС: 714.66€ (1,397.75лв.)
![]() |
12 x 80.99 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP Pro 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD WiFi Windows 11 Pro SFF PC Black
, KOMHP-KOP1175
, Hewlett-Packard
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете HP Pro 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD WiFi Windows 11 Pro SFF PC Black
, цена HP Pro 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD WiFi Windows 11 Pro SFF PC Black
, оферти HP Pro 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD WiFi Windows 11 Pro SFF PC Black
, ревю HP Pro 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD WiFi Windows 11 Pro SFF PC Black
, промоция HP Pro 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD WiFi Windows 11 Pro SFF PC Black
, онлайн магазин HP Pro 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD WiFi Windows 11 Pro SFF PC Black
, поръчай HP Pro 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD WiFi Windows 11 Pro SFF PC Black
, HP Pro 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD WiFi Windows 11 Pro SFF PC Black мнения
, HP Pro 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD WiFi Windows 11 Pro SFF PC Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, hewlett-packard {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален HP Pro 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD WiFi Windows 11 Pro SFF PC Black
, гаранция HP Pro 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD WiFi Windows 11 Pro SFF PC Black
, бърза доставка HP Pro 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD WiFi Windows 11 Pro SFF PC Black
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1175 характеристики
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1175 спецификации
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1175 review
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1175 сравнение
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1175 отзиви
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1175 намаление
EAN: 199251824050
MPN: 9H7N3ET
Technical Specifications
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Processor base power | 65 W |
| Efficient cores | 8 |
| Efficient-core base frequency | 1.9 GHz |
| Maximum turbo power | 154 W |
| Performance cores | 6 |
| Processor generation | Intel® Core™ i5 (14th gen) |
| Performance-core base frequency | 2.6 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.7 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Processor threads | 20 |
| Processor cores | 14 |
| Processor boost frequency | 5 GHz |
| Processor cache type | L3 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor model | i5-14500 |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 770 |
| Internal memory | 16 GB |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Number of 3.5" bays | 1 |
| Chassis type | SFF |
| Product colour | Black |
| Power supply input frequency | 50/60 Hz |
| Power supply input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply | 240 W |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 35 °C |
| Weight | 4.2 kg |
| Height | 308 mm |
| Package weight | 7.25 kg |
| Width | 270 mm |
| Package height | 499 mm |
| Package width | 394 mm |
| Package depth | 205 mm |
| Depth | 95 mm |
| Mobile network connection | No |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Yes |
| Password protection type | BIOS |
| Password protection type | Power on |
| Password protection type | User |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Password protection | Yes |
| Market positioning | Proven productivity |
| Product type | PC |
| Motherboard chipset | Intel Q670 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Audio chip | Realtek ALC3252 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Display included | No |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| NVMe | Yes |
| SSD interface | PCI Express |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD capacity | 512 GB |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Line-out | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 3 |
| HP Management tools | HP Client Catalog (download); HP Driver Packs (download); HP Client Management Script Library (download) |
| HP Security tools | Padlock loop; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Integrated accessories cable lock; Slim cable lock |
| HP Support Assistant | Yes |
| HP segment | Business |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability compliance | Yes |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 102 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 130 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 1 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 1 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 26 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 49 x 39 x 20.5 cm
Weight: 6.14 kg

