


-36 %



HP LaserJet Tank 2504dw Printer, Black and white, Printer for Business, Print, Two-sided printing – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 2R7F4A#B19
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 8.20kg
300.95€ (588.60лв.)
471.04€ (921.27лв.)
без ДДС: 250.79€ (490.50лв.)
![]() |
12 x 28.42 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP LaserJet Tank 2504dw Printer
, Black and white
, Printer for Business
, Print
, Two-sided printing
, 2R7F4A#B19
, Hewlett-Packard
, Лазерни цветни принтери
, Принтери & Скенери
, купете HP LaserJet Tank 2504dw Printer
, Black and white
, Printer for Business
, Print
, Two-sided printing
, цена HP LaserJet Tank 2504dw Printer
, Black and white
, Printer for Business
, Print
, Two-sided printing
, оферти HP LaserJet Tank 2504dw Printer
, Black and white
, Printer for Business
, Print
, Two-sided printing
, ревю HP LaserJet Tank 2504dw Printer
, Black and white
, Printer for Business
, Print
, Two-sided printing
, промоция HP LaserJet Tank 2504dw Printer
, Black and white
, Printer for Business
, Print
, Two-sided printing
, онлайн магазин HP LaserJet Tank 2504dw Printer
, Black and white
, Printer for Business
, Print
, Two-sided printing
, поръчай HP LaserJet Tank 2504dw Printer
, Black and white
, Printer for Business
, Print
, Two-sided printing
, HP LaserJet Tank 2504dw Printer
, Black and white
, Printer for Business
, Print
, Two-sided printing мнения
, HP LaserJet Tank 2504dw Printer
, Black and white
, Printer for Business
, Print
, Two-sided printing сравнение
, евтин Лазерни цветни принтери
, топ Лазерни цветни принтери
, най-добър Лазерни цветни принтери
, нов Лазерни цветни принтери
, hewlett-packard {ucfirst}лазерни цветни принтери
, оригинален HP LaserJet Tank 2504dw Printer
, Black and white
, Printer for Business
, Print
, Two-sided printing
, гаранция HP LaserJet Tank 2504dw Printer
, Black and white
, Printer for Business
, Print
, Two-sided printing
, бърза доставка HP LaserJet Tank 2504dw Printer
, Black and white
, Printer for Business
, Print
, Two-sided printing
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лазерни цветни принтери
, лазерни цветни принтери в българия
, лазерни цветни принтери techmag
, онлайн поръчка Лазерни цветни принтери
, магазин за Лазерни цветни принтери
, топ оферти Лазерни цветни принтери
, Hewlett-Packard 2R7F4A#B19 характеристики
, Hewlett-Packard 2R7F4A#B19 спецификации
, Hewlett-Packard 2R7F4A#B19 review
, Hewlett-Packard 2R7F4A#B19 сравнение
, Hewlett-Packard 2R7F4A#B19 отзиви
, Hewlett-Packard 2R7F4A#B19 намаление
| Master (outer) cases per pallet layer: | 8 pc(s) |
| Maximum duty cycle: | 25000 pages per month |
| Number of print cartridges: | 1 |
| Page description languages: | PCLmS, PWG, URF |
| Product colour: | Grey |
| Display: | LCD |
| Built-in display: | Yes |
| Market positioning: | Business |
| Power consumption (off): | 0.05 W |
| Power consumption (ready): | 1.59 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (printing): | 345 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC): | 0.187 kWh/week |
| Depth: | 285 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H): | 1200 x 1000 x 2188 mm |
| Width: | 348.7 mm |
| Weight: | 6.2 kg |
| Height: | 214.8 mm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Network ready: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Cabling technology: | 10/100Base-T(X) |
| Internal memory: | 64 MB |
| Built-in processor: | Yes |
| Maximum internal memory: | 64 MB |
| Processor frequency: | 500 MHz |
| Sound pressure level (printing): | 50 dB |
| Package depth: | 331 mm |
| Package width: | 432 mm |
| Package weight: | 7.6 kg |
| Package height: | 291 mm |
| USB cable included: | Yes |
| Direct printing: | Yes |
| USB port: | Yes |
| Printing: | Mono printing |
| Duplex printing: | Yes |
| Print resolution black: | 600 x 600 DPI |
| Maximum resolution: | 600 x 600 DPI |
| Print technology: | Laser |
| Colour: | No |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): | 22 ppm |
| Duplex printing mode: | Auto |
| Pallet gross weight: | 446.1 g |
| Layers per pallet: | 7 pc(s) |
| Total output capacity: | 100 sheets |
| Total number of input trays: | 1 |
| Total input capacity: | 250 sheets |
| ISO A-series sizes (A0...A9): | A5, A4, A6 |
| Custom media length: | 152 - 355.6 mm |
| Paper tray media types: | Bond paper, Plain paper, Envelopes, Labels, Heavy paper |
| Maximum ISO A-series paper size: | A4 |
| Paper tray media weight: | 60 - 163 g/m² |
| Sustainability certificates: | EPEAT Silver, Blue Angel |
| Sustainable technologies and materials: | None |






