


-36 %



HP LaserJet Pro M203dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: G3Q47A#B19
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 9.10kg
346.34€ (677.39лв.)
542.10€ (1,060.26лв.)
без ДДС: 288.62€ (564.49лв.)
![]() |
12 x 32.71 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP LaserJet Pro M203dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, G3Q47A#B19
, Hewlett-Packard
, Лазерни цветни принтери
, Принтери & Скенери
, купете HP LaserJet Pro M203dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, цена HP LaserJet Pro M203dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, оферти HP LaserJet Pro M203dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, ревю HP LaserJet Pro M203dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, промоция HP LaserJet Pro M203dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, онлайн магазин HP LaserJet Pro M203dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, поръчай HP LaserJet Pro M203dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, HP LaserJet Pro M203dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi мнения
, HP LaserJet Pro M203dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi сравнение
, евтин Лазерни цветни принтери
, топ Лазерни цветни принтери
, най-добър Лазерни цветни принтери
, нов Лазерни цветни принтери
, hewlett-packard {ucfirst}лазерни цветни принтери
, оригинален HP LaserJet Pro M203dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, гаранция HP LaserJet Pro M203dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, бърза доставка HP LaserJet Pro M203dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лазерни цветни принтери
, лазерни цветни принтери в българия
, лазерни цветни принтери techmag
, онлайн поръчка Лазерни цветни принтери
, магазин за Лазерни цветни принтери
, топ оферти Лазерни цветни принтери
, Hewlett-Packard G3Q47A#B19 характеристики
, Hewlett-Packard G3Q47A#B19 спецификации
, Hewlett-Packard G3Q47A#B19 review
, Hewlett-Packard G3Q47A#B19 сравнение
, Hewlett-Packard G3Q47A#B19 отзиви
, Hewlett-Packard G3Q47A#B19 намаление
| Page description languages: | PCL 6, PDF 1.5, PCL 5c, PWG |
| HP segment: | Home, Home office |
| Number of print cartridges: | 1 |
| Maximum duty cycle: | 30000 pages per month |
| Market positioning: | Business |
| Built-in display: | Yes |
| Product colour: | White |
| Display: | LED |
| Power consumption (standby): | 1.9 W |
| AC input voltage: | 110 - 220 V |
| Power consumption (max): | 480 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (off): | 0.5 W |
| Power consumption (PowerSave): | 0.8 W |
| Operating relative humidity (H-H): | 30 - 70% |
| Operating temperature (T-T): | 15 - 32.5 °C |
| Width: | 370.5 mm |
| Height: | 223.9 mm |
| Depth: | 407.4 mm |
| Weight: | 6.9 kg |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Network ready: | Yes |
| Mobile printing technologies: | Google Cloud Print, HP ePrint, Apple AirPrint |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Windows operating systems supported: | Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Enterprise, Windows 8 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows Vista Home Basic, Windows 8 x64, Windows Vista Business x64, Windows 10 Education, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Business, Windows 8.1, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows Vista Home Basic x64, Windows XP Professional x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows XP Professional, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows 7 Professional, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate, Windows 10 Home x64, Windows 8, Windows XP Home, Windows 7 Starter x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 Education x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Professional x64 |
| Internal memory: | 256 MB |
| Built-in processor: | Yes |
| Maximum internal memory: | 256 MB |
| Sound pressure level (printing): | 53 dB |
| Sound power level (standby): | 2.6 dB |
| Processor frequency: | 800 MHz |
| Package depth: | 278 mm |
| Package height: | 466 mm |
| Package width: | 438 mm |
| Package weight: | 9.2 kg |
| Power cord included: | Yes |
| Drivers included: | Yes |
| Included cartridge capacity (black): | 1000 pages |
| Cartridge(s) included: | Yes |
| Standard interfaces: | Wireless LAN, USB, RJ-45 |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| Maximum resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Duplex printing: | Yes |
| Time to first page (black, normal): | 6.7 s |
| Print technology: | Laser |
| Colour: | No |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): | 28 ppm |
| Maximum input capacity: | 260 sheets |
| Total input capacity: | 260 sheets |
| Maximum output capacity: | 150 sheets |
| Total output capacity: | 150 sheets |
| Paper input type: | Paper tray |
| ISO B-series sizes (B0...B9): | B5 |
| ISO A-series sizes (A0...A9): | A6, A5, A4 |
| Paper tray media types: | Card stock, Labels, Plain paper, Rough paper, Envelopes, Photo paper |
| Maximum ISO A-series paper size: | A4 |
| Paper tray media weight: | 60 - 163 g/m² |
| HP Management tools: | HP Printer Assistant (UDC); HP Utility (Mac); HP Device Toolbox; HP JetAdvantage Security Manager |
| HP ePrint: | Yes |
| HP Auto-On/Auto-Off: | Yes |
| Sustainability certificates: | Blue Angel, EPEAT Silver, ENERGY STAR |






