





















HP EliteStudio 8 AiO G1i Ultra 5 235 23.8"FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics W11Pro 3Y OnSite
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMHP-ALL0358
- Тегло: 12.46kg
- SKU: KOMHP-ALL0358
1,120.44€ (2,191.39лв.)
без ДДС: 933.70€ (1,826.16лв.)
![]() |
12 x 105.81 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP EliteStudio 8 AiO G1i Ultra 5 235 23.8FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics W11Pro 3Y OnSite
, KOMHP-ALL0358
, Hewlett-Packard
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете HP EliteStudio 8 AiO G1i Ultra 5 235 23.8FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics W11Pro 3Y OnSite
, цена HP EliteStudio 8 AiO G1i Ultra 5 235 23.8FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics W11Pro 3Y OnSite
, оферти HP EliteStudio 8 AiO G1i Ultra 5 235 23.8FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics W11Pro 3Y OnSite
, ревю HP EliteStudio 8 AiO G1i Ultra 5 235 23.8FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics W11Pro 3Y OnSite
, промоция HP EliteStudio 8 AiO G1i Ultra 5 235 23.8FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics W11Pro 3Y OnSite
, онлайн магазин HP EliteStudio 8 AiO G1i Ultra 5 235 23.8FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics W11Pro 3Y OnSite
, поръчай HP EliteStudio 8 AiO G1i Ultra 5 235 23.8FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics W11Pro 3Y OnSite
, HP EliteStudio 8 AiO G1i Ultra 5 235 23.8FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics W11Pro 3Y OnSite мнения
, HP EliteStudio 8 AiO G1i Ultra 5 235 23.8FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics W11Pro 3Y OnSite сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, hewlett-packard {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален HP EliteStudio 8 AiO G1i Ultra 5 235 23.8FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics W11Pro 3Y OnSite
, гаранция HP EliteStudio 8 AiO G1i Ultra 5 235 23.8FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics W11Pro 3Y OnSite
, бърза доставка HP EliteStudio 8 AiO G1i Ultra 5 235 23.8FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics W11Pro 3Y OnSite
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Hewlett-Packard KOMHP-ALL0358 характеристики
, Hewlett-Packard KOMHP-ALL0358 спецификации
, Hewlett-Packard KOMHP-ALL0358 review
, Hewlett-Packard KOMHP-ALL0358 сравнение
, Hewlett-Packard KOMHP-ALL0358 отзиви
, Hewlett-Packard KOMHP-ALL0358 намаление
EAN: 199485601656
MPN: A55S4ET
Technical Specifications
| Processor boost frequency | 5 GHz |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | 235 |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor threads | 14 |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| Processor cores | 14 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4.4 GHz |
| Efficient cores | 8 |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Maximum turbo power | 121 W |
| Performance-core base frequency | 3.4 GHz |
| Processor base power | 65 W |
| Efficient-core base frequency | 2.9 GHz |
| Performance cores | 6 |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | Intel Graphics |
| Discrete graphics card | No |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| Memory form factor | DIMM/SO-DIMM |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory slots | 2 |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Product colour | Silver |
| Colour name | Pike silver |
| Introduction year | 2025 |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power | 280 W |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Width (with stand) | 539.6 mm |
| Height (with stand) | 525 mm |
| Weight | 6.3 kg |
| Package width | 750 mm |
| Package height | 480 mm |
| Package depth | 195 mm |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Bluetooth | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN | Yes |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Motherboard chipset | Intel Q870 |
| Product type | All-in-One PC |
| Market positioning | Business |
| Keyboard included | Yes |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| Panel type | IPS |
| Touchscreen | No |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Colour gamut | 99% |
| Anti-glare screen | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| RGB colour space | sRGB |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Audio chip | Realtek ALC3252 |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Storage media | SSD |
| SSD form factor | M.2 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express |
| NVMe | Yes |
| Number of storage drives installed | 1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 1 |
| Total megapixels | 5 MP |
| Built-in camera | Yes |
| Chassis type | All-in-One |
| Display included | Yes |
| HP Artificial Intelligence | AI PC |
| HP segment | Business |
| HP Support Assistant | Yes |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability certificates | TCO |
| Sustainability compliance | Yes |
| Total processor performance up to | 27 TOPs |
| GPU performance up to | 6 TOPs |
| Sparsity support | Yes |
| AI software frameworks supported by NPU | Windows ML |
| AI software frameworks supported by NPU | OpenVINO |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML |
| AI software frameworks supported by NPU | ONNX RT |
| AI software frameworks supported by NPU | WebNN |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Windows Studio effects support | Yes |
| NPU performance up to | 13 TOPs |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 74.5 x 19.5 x 49.5 cm
Weight: 12.46 kg

