-36 %
HP E-Series E24i G4 61 cm (24") 1920 x 1200 pixels WUXGA Black, Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 9VJ40AA#ABB
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 9.45kg
218.03€ (426.43лв.)
341.58€ (668.07лв.)
без ДДС: 181.69€ (355.35лв.)
![]() |
12 x 20.59 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP E-Series E24i G4 61 cm (24) 1920 x 1200 pixels WUXGA Black
, Silver
, 9VJ40AA#ABB
, Hewlett-Packard
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете HP E-Series E24i G4 61 cm (24) 1920 x 1200 pixels WUXGA Black
, Silver
, цена HP E-Series E24i G4 61 cm (24) 1920 x 1200 pixels WUXGA Black
, Silver
, оферти HP E-Series E24i G4 61 cm (24) 1920 x 1200 pixels WUXGA Black
, Silver
, ревю HP E-Series E24i G4 61 cm (24) 1920 x 1200 pixels WUXGA Black
, Silver
, промоция HP E-Series E24i G4 61 cm (24) 1920 x 1200 pixels WUXGA Black
, Silver
, онлайн магазин HP E-Series E24i G4 61 cm (24) 1920 x 1200 pixels WUXGA Black
, Silver
, поръчай HP E-Series E24i G4 61 cm (24) 1920 x 1200 pixels WUXGA Black
, Silver
, HP E-Series E24i G4 61 cm (24) 1920 x 1200 pixels WUXGA Black
, Silver мнения
, HP E-Series E24i G4 61 cm (24) 1920 x 1200 pixels WUXGA Black
, Silver сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, hewlett-packard {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален HP E-Series E24i G4 61 cm (24) 1920 x 1200 pixels WUXGA Black
, Silver
, гаранция HP E-Series E24i G4 61 cm (24) 1920 x 1200 pixels WUXGA Black
, Silver
, бърза доставка HP E-Series E24i G4 61 cm (24) 1920 x 1200 pixels WUXGA Black
, Silver
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Hewlett-Packard 9VJ40AA#ABB характеристики
, Hewlett-Packard 9VJ40AA#ABB спецификации
, Hewlett-Packard 9VJ40AA#ABB review
, Hewlett-Packard 9VJ40AA#ABB сравнение
, Hewlett-Packard 9VJ40AA#ABB отзиви
, Hewlett-Packard 9VJ40AA#ABB намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Business |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (max): | 53 W |
| Power consumption (typical): | 36 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency class (SDR): | D |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Depth (with stand): | 206.9 mm |
| Width (with stand): | 5320 mm |
| Weight (without stand): | 6.06 kg |
| Width (without stand): | 532 mm |
| Height (with stand): | 509.6 mm |
| Depth (without stand): | 47 mm |
| Height (without stand): | 352.7 mm |
| HP segment: | Business |
| Package weight: | 9.12 kg |
| Package width: | 605 mm |
| Package height: | 224 mm |
| Package depth: | 420 mm |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Display diagonal: | 61 cm (24") |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Response time: | 5 ms |
| Digital vertical frequency: | 50 - 60 Hz |
| Screen shape: | Flat |
| Panel type: | IPS |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Supported graphics resolutions: | 1680 x 1050 (WSXGA+), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 720 x 400, 640 x 480 (VGA), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080), 800 x 600 (SVGA), 1920 x 1200 (WUXGA), 1280 x 800, 1440 x 900 (WXGA+) |
| Contrast ratio (dynamic): | 5000000:1 |
| Pixel pitch: | 0.27 x 0.27 mm |
| Digital horizontal frequency: | 30 - 80 kHz |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Pixel density: | 94 ppi |
| HD type: | WUXGA |
| Built-in speaker(s): | No |
| Cable lock slot: | No |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Height adjustment: | 15 cm, Yes |
| Plug and Play: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Audio input: | No |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| HDMI version: | 1.4 |
| HDMI: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| DVI port: | No |
| Headphone out: | No |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 4 |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| USB Type-C downstream ports quantity: | 1 |






