


-39 %



HP 255 G10 Ryzen 5 7530U 15,6”FHD IPS 16GB SSD512 RX Vega 7 BLKB Aluminium Cam1080p 41Wh Win11 2Y OnSite Silver Turbo – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: A23L9EA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.37kg
577.44€ (1,129.37лв.)
944.89€ (1,848.05лв.)
без ДДС: 481.20€ (941.15лв.)
![]() |
12 x 54.53 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP 255 G10 Ryzen 5 7530U 15
, 6”FHD IPS 16GB SSD512 RX Vega 7 BLKB Aluminium Cam1080p 41Wh Win11 2Y OnSite Silver Turbo
, A23L9EA
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP 255 G10 Ryzen 5 7530U 15
, 6”FHD IPS 16GB SSD512 RX Vega 7 BLKB Aluminium Cam1080p 41Wh Win11 2Y OnSite Silver Turbo
, цена HP 255 G10 Ryzen 5 7530U 15
, 6”FHD IPS 16GB SSD512 RX Vega 7 BLKB Aluminium Cam1080p 41Wh Win11 2Y OnSite Silver Turbo
, оферти HP 255 G10 Ryzen 5 7530U 15
, 6”FHD IPS 16GB SSD512 RX Vega 7 BLKB Aluminium Cam1080p 41Wh Win11 2Y OnSite Silver Turbo
, ревю HP 255 G10 Ryzen 5 7530U 15
, 6”FHD IPS 16GB SSD512 RX Vega 7 BLKB Aluminium Cam1080p 41Wh Win11 2Y OnSite Silver Turbo
, промоция HP 255 G10 Ryzen 5 7530U 15
, 6”FHD IPS 16GB SSD512 RX Vega 7 BLKB Aluminium Cam1080p 41Wh Win11 2Y OnSite Silver Turbo
, онлайн магазин HP 255 G10 Ryzen 5 7530U 15
, 6”FHD IPS 16GB SSD512 RX Vega 7 BLKB Aluminium Cam1080p 41Wh Win11 2Y OnSite Silver Turbo
, поръчай HP 255 G10 Ryzen 5 7530U 15
, 6”FHD IPS 16GB SSD512 RX Vega 7 BLKB Aluminium Cam1080p 41Wh Win11 2Y OnSite Silver Turbo
, HP 255 G10 Ryzen 5 7530U 15
, 6”FHD IPS 16GB SSD512 RX Vega 7 BLKB Aluminium Cam1080p 41Wh Win11 2Y OnSite Silver Turbo мнения
, HP 255 G10 Ryzen 5 7530U 15
, 6”FHD IPS 16GB SSD512 RX Vega 7 BLKB Aluminium Cam1080p 41Wh Win11 2Y OnSite Silver Turbo сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP 255 G10 Ryzen 5 7530U 15
, 6”FHD IPS 16GB SSD512 RX Vega 7 BLKB Aluminium Cam1080p 41Wh Win11 2Y OnSite Silver Turbo
, гаранция HP 255 G10 Ryzen 5 7530U 15
, 6”FHD IPS 16GB SSD512 RX Vega 7 BLKB Aluminium Cam1080p 41Wh Win11 2Y OnSite Silver Turbo
, бърза доставка HP 255 G10 Ryzen 5 7530U 15
, 6”FHD IPS 16GB SSD512 RX Vega 7 BLKB Aluminium Cam1080p 41Wh Win11 2Y OnSite Silver Turbo
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard A23L9EA характеристики
, Hewlett-Packard A23L9EA спецификации
, Hewlett-Packard A23L9EA review
, Hewlett-Packard A23L9EA сравнение
, Hewlett-Packard A23L9EA отзиви
, Hewlett-Packard A23L9EA намаление
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL: | Product Safety HP 22 / C9352A Contains Benzisothiazolinone. May produce an allergic reaction. |
| Processor cache type: | L3 |
| Processor cores: | 6 |
| Processor model: | 7530U |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Processor family: | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor boost frequency: | 4.5 GHz |
| Processor threads: | 12 |
| Processor cache: | 16 MB |
| Processor generation: | AMD Ryzen 7000 Series |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics card family: | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board GPU manufacturer: | AMD |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Internal memory: | 16 GB |
| ECC: | No |
| Non-ECC: | Yes |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 16 GB |
| Product colour: | Silver |
| Introduction year: | 2024 |
| Colour name: | Turbo silver |
| Product type: | Laptop |
| Original brand name: | HP |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter power: | 45 W |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| Password protection: | Yes |
| Width: | 360 mm |
| Height: | 18.6 mm |
| Depth: | 236 mm |
| Weight: | 1.52 kg |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Antenna type: | 1x1 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Mobile network connection: | No |
| WLAN controller manufacturer: | Realtek |
| Display diagonal: | 39.6 cm (15.6") |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| HD type: | Full HD |
| Display diagonal (metric): | 39.6 cm |
| Panel type: | IPS |
| RGB colour space: | NTSC |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Display bezel technology: | Micro-Edge |
| Touchscreen: | No |
| Colour gamut: | 45% |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Pre-installed software: | HP Connection Optimizer; HP Hotkey Support; HP Support Assistant; HP Easy Clean; HP Power Manager; myHP; HP Privacy Settings; HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Smart Support; HP |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of microphones: | 1 |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Storage media: | SSD |
| Optical drive type: | No |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| SSD interface: | PCI Express |
| NVMe: | Yes |
| SSD capacity: | 512 GB |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 1.4b |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity: | 1 |
| Front camera: | Yes |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity: | 41 Wh |
| Battery weight: | 180 g |
| Number of battery cells: | 3 |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | Yes |
| Input device model: | Klawiatura HP Premium |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Keyboard special features: | Odporność na zalanie |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 886111121342 |
| HP Smart AC Adapter: | Yes |
| HP segment: | Business |
| HP Management tools: | HP Client Catalog; HP Power Manager; HP Client Management Script Library (download); HP Driver Packs (download); HP Image Assistant Gen5 (download); HP Patch Assistant (download); HP Cloud Recovery; H |
| HP speaker type: | HP Dual Speakers |
| HP Security tools: | Padlock loop; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Integrated accessories cable lock; Slim cable lock |
| Sustainable technologies and materials: | 25% post-consumer recycled plastic; Recyclable through HP Planet Partners |
| Sustainability compliance: | Yes |






