


-39 %



HP 250 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 6F2C7EA_16
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 2.48kg
640.16€ (1,252.05лв.)
1,047.54€ (2,048.81лв.)
без ДДС: 533.47€ (1,043.38лв.)
![]() |
12 x 60.45 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP 250 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, 6F2C7EA_16
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP 250 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, цена HP 250 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, оферти HP 250 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, ревю HP 250 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, промоция HP 250 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, онлайн магазин HP 250 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, поръчай HP 250 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, HP 250 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver мнения
, HP 250 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP 250 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, гаранция HP 250 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, бърза доставка HP 250 G9 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard 6F2C7EA_16 характеристики
, Hewlett-Packard 6F2C7EA_16 спецификации
, Hewlett-Packard 6F2C7EA_16 review
, Hewlett-Packard 6F2C7EA_16 сравнение
, Hewlett-Packard 6F2C7EA_16 отзиви
, Hewlett-Packard 6F2C7EA_16 намаление
| Processor generation: | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor threads: | 12 |
| Processor cores: | 10 |
| Processor model: | i5-1235U |
| Processor cache type: | L3 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor boost frequency: | 4.4 GHz |
| Processor family: | Intel® Core™ i5 |
| Configurable TDP-down: | 12 W |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card family: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Number of free internal memory expansion slots: | 1 |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| ECC: | No |
| Non-ECC: | Yes |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Introduction year: | 2022 |
| Original brand name: | HP |
| Product type: | Laptop |
| Product colour: | Silver |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power: | 45 W |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Password protection: | Yes |
| Depth: | 242 mm |
| Width: | 358 mm |
| Height: | 19.9 mm |
| Weight: | 1.74 kg |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| WLAN controller model: | Realtek RTL8852BE |
| Mobile network connection: | No |
| WLAN controller manufacturer: | Realtek |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Package depth: | 483 mm |
| Package width: | 69 mm |
| Package height: | 305 mm |
| Stylus pen: | No |
| Execute Disable Bit: | Yes |
| Intel Flex Memory Access: | Yes |
| Embedded options available: | No |
| RGB colour space: | NTSC |
| Display bezel technology: | Micro-Edge |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Colour gamut: | 45% |
| Display diagonal: | 39.6 cm (15.6") |
| Panel type: | IPS |
| HD type: | Full HD |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Display diagonal (metric): | 39.6 cm |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Pre-installed software: | HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; HP PC Hardware Diagnostics Windows; ZCentral Remote Boost; HP Image Assistant; HP Manageability Integration Kit; Performance Advisor 3.0 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of microphones: | 2 |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Storage media: | SSD |
| Optical drive type: | No |
| NVMe: | Yes |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| SSD interface: | PCI Express |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Charging port type: | DC-in jack |
| HDMI version: | 1.4b |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Front camera: | Yes |
| Front camera HD type: | HD |
| Front camera signal format: | 720p |
| Battery capacity: | 41 Wh |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery weight: | 180 g |
| Pointing device: | Touchpad |
| Full-size keyboard: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| HP Connection Optimizer: | Yes |
| HP Management tools: | HP Client Catalog; HP Power Manager; HP Client Management Script Library (download); HP Driver Packs (download); HP Image Assistant Gen5 (download); HP Patch Assistant (download); HP Cloud Recovery; H |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 886111334957 |
| HP Security tools: | Full volume encryption; HP Secure Erase; Kensington lock slot; Secure authentication; TPM 2.0 certified; HP BIOSphere; HP Sure Run; HP Sure Click; HP Sure Sense; HP Sure Admin; HP Platform Certificate |
| HP Smart AC Adapter: | Yes |
| HP segment: | Business |
| HP speaker type: | HP Dual Speakers |
| HP Support Assistant: | Yes |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainable technologies and materials: | EU ROHS, WEEE |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e): | 1 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e): | 40 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e): | 70 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e): | 32 |






