





















Hisense C2 2000 ANSI lumens UHD 4K (3840x2160) Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SYSHINPLA0010
- Тегло: 8.10kg
- SKU: SYSHINPLA0010
1,498.18€ (2,930.18лв.)
без ДДС: 1,248.48€ (2,441.81лв.)
![]() |
12 x 141.48 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Hisense C2 2000 ANSI lumens UHD 4K (3840x2160) Grey
, SYSHINPLA0010
, HISENSE
, TV & Електроника
, купете Hisense C2 2000 ANSI lumens UHD 4K (3840x2160) Grey
, цена Hisense C2 2000 ANSI lumens UHD 4K (3840x2160) Grey
, оферти Hisense C2 2000 ANSI lumens UHD 4K (3840x2160) Grey
, ревю Hisense C2 2000 ANSI lumens UHD 4K (3840x2160) Grey
, промоция Hisense C2 2000 ANSI lumens UHD 4K (3840x2160) Grey
, онлайн магазин Hisense C2 2000 ANSI lumens UHD 4K (3840x2160) Grey
, поръчай Hisense C2 2000 ANSI lumens UHD 4K (3840x2160) Grey
, Hisense C2 2000 ANSI lumens UHD 4K (3840x2160) Grey мнения
, Hisense C2 2000 ANSI lumens UHD 4K (3840x2160) Grey сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, hisense {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Hisense C2 2000 ANSI lumens UHD 4K (3840x2160) Grey
, гаранция Hisense C2 2000 ANSI lumens UHD 4K (3840x2160) Grey
, бърза доставка Hisense C2 2000 ANSI lumens UHD 4K (3840x2160) Grey
, HISENSE цена
, HISENSE промоция
, HISENSE отстъпка
, HISENSE TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, HISENSE SYSHINPLA0010 характеристики
, HISENSE SYSHINPLA0010 спецификации
, HISENSE SYSHINPLA0010 review
, HISENSE SYSHINPLA0010 сравнение
, HISENSE SYSHINPLA0010 отзиви
, HISENSE SYSHINPLA0010 намаление
EAN: 6942351409382
MPN: C2
Technical Specifications
| Comb filter | 3D |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| High Dynamic Range (HDR) technology | HDR 10+ |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Operating system version | 7 |
| Video apps | Disney+ |
| Video apps | YouTube |
| Video apps | Netflix |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling | Yes |
| Operating system installed | VIDAA U |
| Noise reduction | Yes |
| Product colour | Grey |
| Placement | Desktop, Floor, Tripod |
| Housing material | Plastic |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 120 - 240 V |
| Power source | AC |
| Power consumption (max) | 180 W |
| Width | 246 mm |
| Package height | 402 mm |
| Package width | 373 mm |
| Depth | 252 mm |
| Weight | 5.3 kg |
| Package weight | 8.1 kg |
| Height | 246 mm |
| Package depth | 346 mm |
| Smart TV | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Remote control included | Yes |
| Built-in display | No |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Audio decoders | DTS-HD |
| Audio decoders | DTS Virtual:X |
| RMS rated power | 20 W |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Serial interface type | RJ-45 |
| S/PDIF out port | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Headphone outputs | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Focus | Auto |
| Projector brightness | 2000 ANSI lumens |
| Supported aspect ratios | 16:9 |
| Screen size compatibility | 1651 - 7620 mm (65 - 300") |
| Projector native resolution | UHD 4K (3840x2160) |
| Smart projector | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Contrast ratio (typical) | 1700:1 |
| Light source type | Laser |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 34.6 x 37.3 x 40.2 cm
Weight: 8.1 kg

