







Hisense 65E7Q PRO 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 385 cd/m²
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVAHINLCD0058
- Тегло: 22.50kg
- SKU: TVAHINLCD0058
775.01€ (1,515.78лв.)
без ДДС: 645.84€ (1,263.15лв.)
![]() |
12 x 73.19 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Hisense 65E7Q PRO 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 385 cd/m²
, TVAHINLCD0058
, HISENSE
, TV & Електроника
, купете Hisense 65E7Q PRO 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 385 cd/m²
, цена Hisense 65E7Q PRO 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 385 cd/m²
, оферти Hisense 65E7Q PRO 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 385 cd/m²
, ревю Hisense 65E7Q PRO 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 385 cd/m²
, промоция Hisense 65E7Q PRO 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 385 cd/m²
, онлайн магазин Hisense 65E7Q PRO 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 385 cd/m²
, поръчай Hisense 65E7Q PRO 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 385 cd/m²
, Hisense 65E7Q PRO 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 385 cd/m² мнения
, Hisense 65E7Q PRO 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 385 cd/m² сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, hisense {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Hisense 65E7Q PRO 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 385 cd/m²
, гаранция Hisense 65E7Q PRO 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 385 cd/m²
, бърза доставка Hisense 65E7Q PRO 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 385 cd/m²
, HISENSE цена
, HISENSE промоция
, HISENSE отстъпка
, HISENSE TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, HISENSE TVAHINLCD0058 характеристики
, HISENSE TVAHINLCD0058 спецификации
, HISENSE TVAHINLCD0058 review
, HISENSE TVAHINLCD0058 сравнение
, HISENSE TVAHINLCD0058 отзиви
, HISENSE TVAHINLCD0058 намаление
EAN: 6942351413709
MPN: 65E7QPRO
Technical Specifications
| VESA mounting | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Housing material | Metal |
| Panel mounting interface | 400 x 400 |
| Product colour | Black |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (typical) | 200 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 84 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 150 kWh |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Voice control | Yes |
| Programming period | 8 day(s) |
| Hotel mode | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Depth (with stand) | 326 mm |
| Width (with stand) | 1446 mm |
| Height (with stand) | 896 mm |
| Depth (without stand) | 76 mm |
| Width (without stand) | 1446 mm |
| Height (without stand) | 836 mm |
| Weight (without stand) | 18.3 kg |
| Weight (with stand) | 19.2 kg |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision IQ |
| Game mode | Yes |
| Video upscaling | Yes |
| Teletext function | Yes |
| Video formats supported | MPEG2 |
| Video formats supported | AV1 |
| Video formats supported | VC-1 |
| Video formats supported | MPEG4 |
| Video formats supported | VP9 |
| Video formats supported | WMV3 |
| Video formats supported | HEVC |
| Video formats supported | AVC |
| Video formats supported | MPEG1 |
| Video formats supported | VP8 |
| Parental control | Yes |
| Audio formats supported | WAV |
| Audio formats supported | AC3 |
| Audio formats supported | MP3 |
| Audio formats supported | WMA |
| Audio formats supported | M4A |
| Audio formats supported | OPUS |
| Audio formats supported | AAC |
| Audio formats supported | FLAC |
| Image formats supported | JPG |
| Image formats supported | PNG |
| Image formats supported | GIF |
| Image formats supported | JPEG |
| Image formats supported | BMP |
| Video compression formats | MP4 |
| Video compression formats | TS |
| Video compression formats | MOV |
| Video compression formats | WEBM |
| Video compression formats | WMV |
| Video compression formats | MKV |
| Video compression formats | FLV |
| Video compression formats | AVI |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Package type | Box |
| Package height | 1057 mm |
| Package width | 1649 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Package weight | 26.4 kg |
| Remote control type | ERF2B38H |
| Desktop stand | Yes |
| Remote control included | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal | 165.1 cm (65") |
| LED backlight | Yes |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Native refresh rate | 144 Hz |
| LED backlighting type | Direct-LED |
| Display technology | QLED Pro |
| Display brightness | 385 cd/m² |
| Display diagonal (metric) | 164 cm |
| Contrast ratio (typical) | 5000:1 |
| Equalizer | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Audio decoders | DTS Virtual:X |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| RMS rated power | 20 W |
| Number of speakers | 2 |
| HDMI ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| Audio (L/R) in | 1 |
| Composite video in | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) version | 2.0 |
| Operating system installed | VIDAA |
| Video apps | DAZN |
| Video apps | Movistar |
| Video apps | Amazon Prime Video |
| Video apps | Netflix |
| Video apps | Disney+ |
| Video apps | YouTube |
| Operating system version | VIDAA U8.5 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | 2.0.4 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Internet TV | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Hisense technologies (AV/TV) | 4K upscaling |
| Hisense technologies (AV/TV) | MEMC (Motion Estimation Motion Compensation) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14.2 x 100 x 164.9 cm
Weight: 22.5 kg

