


-33 %



Hisense 50A6N TV 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m² – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 50A6N
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 12.50kg
405.70€ (793.47лв.)
608.54€ (1,190.21лв.)
без ДДС: 338.08€ (661.23лв.)
![]() |
12 x 38.31 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Hisense 50A6N TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, 50A6N
, HISENSE
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Hisense 50A6N TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, цена Hisense 50A6N TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, оферти Hisense 50A6N TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, ревю Hisense 50A6N TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, промоция Hisense 50A6N TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, онлайн магазин Hisense 50A6N TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, поръчай Hisense 50A6N TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, Hisense 50A6N TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m² мнения
, Hisense 50A6N TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m² сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, hisense {ucfirst}телевизори
, оригинален Hisense 50A6N TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, гаранция Hisense 50A6N TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, бърза доставка Hisense 50A6N TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, HISENSE цена
, HISENSE промоция
, HISENSE отстъпка
, HISENSE Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, HISENSE 50A6N характеристики
, HISENSE 50A6N спецификации
, HISENSE 50A6N review
, HISENSE 50A6N сравнение
, HISENSE 50A6N отзиви
, HISENSE 50A6N намаление
| Product colour: | Black |
| Panel mounting interface: | 200 x 400 |
| Stand type: | Legs stand |
| On/off switch: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Housing material: | Plastic |
| Stand colour: | Black |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 80 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 54 kWh |
| Programming period: | 8 day(s) |
| Voice control: | Yes |
| Voice guide: | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Number of OSD languages: | 34 |
| Sleep timer: | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Width (with stand): | 1119 mm |
| Depth (with stand): | 274 mm |
| Height (with stand): | 702 mm |
| Weight (without stand): | 9.5 kg |
| Weight (with stand): | 10 kg |
| Width (without stand): | 1119 mm |
| Height (without stand): | 649 mm |
| Depth (without stand): | 80 mm |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 4.2 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Web browser: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| Processor cores: | 4 |
| Smartphone/tablet remote support: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Filmmaker Mode, Dolby Vision |
| Parental control: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Video formats supported: | MPEG4, VP9, HEVC/H.265, MPEG2, AVI, H.264 |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR) |
| Noise reduction: | Yes |
| Plug and Play: | Yes |
| Game mode: | Yes |
| Package height: | 799 mm |
| Package type: | Box |
| Package weight: | 12.5 kg |
| Quick installation guide: | Yes |
| Package depth: | 135 mm |
| Package width: | 1263 mm |
| Manual: | Yes |
| Cables included: | AC |
| Remote control included: | Yes |
| Desktop stand: | Yes |
| Screen shape: | Flat |
| LED backlight: | Yes |
| Display diagonal: | 127 cm (50") |
| Response time: | 8 ms |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Contrast ratio (typical): | 5000:1 |
| Display diagonal (metric): | 127 cm |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Display technology: | LED |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | Mega Contrast |
| Native refresh rate: | 60 Hz |
| LED backlighting type: | Direct-lit LED |
| Audio output channels: | 2.0 channels |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| RMS rated power: | 20 W |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in subwoofer: | No |
| Audio decoders: | Dolby Audio, DTS Virtual:X |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| HDMI version: | 2.1 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Digital audio optical out: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| AC (power) in: | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| PC in (D-Sub): | No |
| Composite video in: | 1 |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Durability index: | 6.8 |
| Number of batteries supported: | 2 |
| Battery type: | AAA |
| Batteries included: | Yes |
| Analog signal format system: | Not supported |
| Digital signal format system: | DVB-T2, DVB-S, DVB-T, DVB-C, DVB-S2 |
| Tuner type: | Digital |
| Video apps: | NOW TV, Chili, My5, YuppTV, All 4, Freely, BBC iPlayer, Paramount+, Netflix, Rakuten TV, Amazon Prime Video, Apple TV, UKTV Play, Disney+, BritBox, ITV X |
| Music apps: | Deezer, YouTube Music, BBC Sounds |
| Screen mirroring: | Yes |
| Operating system version: | U7.6 |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Sports apps: | BBC Sports |
| Operating system installed: | VIDAA |
| Internet TV: | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Hisense technologies (AV/TV): | 4K upscaling |






