


-33 %



Hisense 43A6N TV 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 43A6N
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 10.00kg
329.63€ (644.70лв.)
494.45€ (967.06лв.)
без ДДС: 274.69€ (537.25лв.)
![]() |
12 x 31.13 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Hisense 43A6N TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, 43A6N
, HISENSE
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Hisense 43A6N TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Hisense 43A6N TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Hisense 43A6N TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Hisense 43A6N TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Hisense 43A6N TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Hisense 43A6N TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Hisense 43A6N TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Hisense 43A6N TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Hisense 43A6N TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, hisense {ucfirst}телевизори
, оригинален Hisense 43A6N TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Hisense 43A6N TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Hisense 43A6N TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, HISENSE цена
, HISENSE промоция
, HISENSE отстъпка
, HISENSE Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, HISENSE 43A6N характеристики
, HISENSE 43A6N спецификации
, HISENSE 43A6N review
, HISENSE 43A6N сравнение
, HISENSE 43A6N отзиви
, HISENSE 43A6N намаление
| Stand colour: | Black |
| Stand type: | Legs stand |
| Panel mounting interface: | 200 x 300 |
| On/off switch: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Housing material: | Plastic |
| VESA mounting: | Yes |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 73 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 42 kWh |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Number of OSD languages: | 33 |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Voice control: | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Voice guide: | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages: | English, Norwegian, MAC, Danish, Swedish, Hungarian, Slovak, BOS, Polish, SER, Spanish, Croatian, Ukrainian, Finnish, Greek, German, Italian, Dutch, Bulgarian, ALB, Estonian, BEL, LAT, KAZ, French, Romanian, Arabic, Portuguese, Slovenian, Russian, Czech, Latvian |
| Depth (without stand): | 74 mm |
| Stand depth: | 22.2 cm |
| Width (without stand): | 963 mm |
| Height (without stand): | 560 mm |
| Weight (without stand): | 6.8 kg |
| Weight (with stand): | 6.9 kg |
| Stand width: | 75.7 cm |
| Height (with stand): | 608 mm |
| Width (with stand): | 963 mm |
| Depth (with stand): | 222 mm |
| Browser supported: | Odin |
| Web browser: | Yes |
| Bluetooth version: | 4.2 |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video formats supported: | HEVC/H.265, VP8, VP9, WMV3, VC-1, MPEG2, H.265, AVC, AVI, MPEG4, MPEG1 |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM) |
| Game mode: | Yes |
| Noise reduction: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Filmmaker Mode |
| Parental control: | Yes |
| Teletext function: | Yes |
| Package weight: | 10 kg |
| Package height: | 654 mm |
| Package depth: | 132 mm |
| Package width: | 1088 mm |
| Desktop stand: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 108 cm |
| Native refresh rate: | 60 Hz |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Display technology: | LED |
| LED backlight: | Yes |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Screen shape: | Flat |
| Display diagonal: | 109.2 cm (43") |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Built-in subwoofer: | No |
| Number of speakers: | 2 |
| Equalizer: | Yes |
| Audio decoders: | DTS Virtual:X, Dolby Audio |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| RMS rated power: | 14 W |
| AC (power) in: | Yes |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Composite video in: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| HDMI version: | 2.1 |
| Digital audio optical out: | 1 |
| Headphone outputs: | 1 |
| Durability index: | 6.9 |
| Number of batteries supported: | 2 |
| Battery type: | AAA |
| Batteries included: | Yes |
| Digital signal format system: | DVB-T2, DVB-T, DVB-S, DVB-C, DVB-S2 |
| Timeshift: | Yes |
| Video apps: | Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, DAZN, Netflix, YouTube |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Internet TV: | Yes |
| Operating system version: | U7.6 |
| Smart TV: | Yes |
| Operating system installed: | VIDAA |
| Hisense technologies (AV/TV): | MEMC (Motion Estimation Motion Compensation), 4K upscaling |






