





Green Cell GC PowerPlay 20S Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB C with Fast Charging – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PBGC03S
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.43kg
36.47€ (71.33лв.)
без ДДС: 30.39€ (59.44лв.)
Етикети:
Green Cell GC PowerPlay 20S Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB C with Fast Charging
, PBGC03S
, Green Cell
, Външни батерии
, Смартфони и аксесоари
, купете Green Cell GC PowerPlay 20S Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB C with Fast Charging
, цена Green Cell GC PowerPlay 20S Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB C with Fast Charging
, оферти Green Cell GC PowerPlay 20S Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB C with Fast Charging
, ревю Green Cell GC PowerPlay 20S Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB C with Fast Charging
, промоция Green Cell GC PowerPlay 20S Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB C with Fast Charging
, онлайн магазин Green Cell GC PowerPlay 20S Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB C with Fast Charging
, поръчай Green Cell GC PowerPlay 20S Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB C with Fast Charging
, Green Cell GC PowerPlay 20S Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB C with Fast Charging мнения
, Green Cell GC PowerPlay 20S Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB C with Fast Charging сравнение
, евтин Външни батерии
, топ Външни батерии
, най-добър Външни батерии
, нов Външни батерии
, green cell {ucfirst}външни батерии
, оригинален Green Cell GC PowerPlay 20S Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB C with Fast Charging
, гаранция Green Cell GC PowerPlay 20S Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB C with Fast Charging
, бърза доставка Green Cell GC PowerPlay 20S Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB C with Fast Charging
, Green Cell цена
, Green Cell промоция
, Green Cell отстъпка
, Green Cell Външни батерии
, външни батерии в българия
, външни батерии techmag
, онлайн поръчка Външни батерии
, магазин за Външни батерии
, топ оферти Външни батерии
, Green Cell PBGC03S характеристики
, Green Cell PBGC03S спецификации
, Green Cell PBGC03S review
, Green Cell PBGC03S сравнение
, Green Cell PBGC03S отзиви
, Green Cell PBGC03S намаление
| Charger compatibility: | Universal |
| LED indicators: | Battery level |
| Shape: | Rectangle |
| Number of simultaneously connected devices (max): | 4 |
| Power bank & device charging at once: | Yes |
| Detachable power connectors: | Yes |
| Product colour: | Black |
| On/off switch: | Yes |
| Height: | 25 mm |
| Depth: | 72 mm |
| Width: | 140 mm |
| Weight: | 450 g |
| Charging source: | USB |
| Fast charging technology: | Quick Charge 1.0, Ultra Charge, Adaptive Fast Charging, Super Fast Charging, Quick Charge 3+, Power Delivery, Power Delivery 3.0, Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0 |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity: | 20000 mAh |
| USB Power Delivery: | Yes |
| USB Power Delivery up to: | 18 W |
| Fast charging: | Yes |
| Package type: | Box |
| Manual: | Yes |
| Cables included: | USB Type-A to USB Type-C |
| USB Type-A connector: | Yes |
| USB Type-C ports quantity: | 3 |
| USB Type-A output ports: | 1 |
| USB Type-C connector: | Yes |
| Input interface: | USB Type-C |





