





Goodram UPI2 USB flash drive 64 GB USB Type-A 2.0 Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: UPI2-0640K0R11
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.01kg
18.62€ (36.43лв.)
без ДДС: 15.52€ (30.35лв.)
Етикети:
Goodram UPI2 USB flash drive 64 GB USB Type-A 2.0 Black
, UPI2-0640K0R11
, GOODRAM
, USB памети
, Периферия
, купете Goodram UPI2 USB flash drive 64 GB USB Type-A 2.0 Black
, цена Goodram UPI2 USB flash drive 64 GB USB Type-A 2.0 Black
, оферти Goodram UPI2 USB flash drive 64 GB USB Type-A 2.0 Black
, ревю Goodram UPI2 USB flash drive 64 GB USB Type-A 2.0 Black
, промоция Goodram UPI2 USB flash drive 64 GB USB Type-A 2.0 Black
, онлайн магазин Goodram UPI2 USB flash drive 64 GB USB Type-A 2.0 Black
, поръчай Goodram UPI2 USB flash drive 64 GB USB Type-A 2.0 Black
, Goodram UPI2 USB flash drive 64 GB USB Type-A 2.0 Black мнения
, Goodram UPI2 USB flash drive 64 GB USB Type-A 2.0 Black сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, goodram {ucfirst}usb памети
, оригинален Goodram UPI2 USB flash drive 64 GB USB Type-A 2.0 Black
, гаранция Goodram UPI2 USB flash drive 64 GB USB Type-A 2.0 Black
, бърза доставка Goodram UPI2 USB flash drive 64 GB USB Type-A 2.0 Black
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, GOODRAM UPI2-0640K0R11 характеристики
, GOODRAM UPI2-0640K0R11 спецификации
, GOODRAM UPI2-0640K0R11 review
, GOODRAM UPI2-0640K0R11 сравнение
, GOODRAM UPI2-0640K0R11 отзиви
, GOODRAM UPI2-0640K0R11 намаление
| Form factor: | Cap |
| Product colour: | Black |
| Housing material: | Plastic |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T): | -25 - 85 °C |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 70 °C |
| Weight: | 3 g |
| Depth: | 7 mm |
| Width: | 20.6 mm |
| Height: | 15.5 mm |
| Device interface: | USB Type-A |
| USB version: | 2.0 |
| Plug and Play: | Yes |
| Read speed: | 20 MB/s |
| Write speed: | 5 MB/s |
| Capacity: | 64 GB |
| Package type: | Blister |
| Package width: | 103 mm |
| Package height: | 123 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Products per master (outer) case: | 20 pc(s) |





