





Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: UME3-0640K0R11
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.02kg
20.54€ (40.18лв.)
без ДДС: 17.12€ (33.48лв.)
Етикети:
Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, UME3-0640K0R11
, GOODRAM
, USB памети
, Периферия
, купете Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, цена Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, оферти Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, ревю Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, промоция Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, онлайн магазин Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, поръчай Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black мнения
, Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, goodram {ucfirst}usb памети
, оригинален Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, гаранция Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, бърза доставка Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, GOODRAM UME3-0640K0R11 характеристики
, GOODRAM UME3-0640K0R11 спецификации
, GOODRAM UME3-0640K0R11 review
, GOODRAM UME3-0640K0R11 сравнение
, GOODRAM UME3-0640K0R11 отзиви
, GOODRAM UME3-0640K0R11 намаление
| Product colour: | Black |
| Storage temperature (T-T): | -25 - 85 °C |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 70 °C |
| Weight: | 9 g |
| Depth: | 51 mm |
| Width: | 21 mm |
| Height: | 9.6 mm |
| USB version: | 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Capacity: | 64 GB |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Write speed: | 20 MB/s |
| Read speed: | 60 MB/s |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Package depth: | 123 mm |
| Package width: | 103 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |





