



Gembird DVD-USB-03 External USB DVD drive, black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DVD-USB-03
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.32kg
32.41€ (63.39лв.)
без ДДС: 27.01€ (52.83лв.)
Етикети:
Gembird DVD-USB-03 External USB DVD drive
, black
, DVD-USB-03
, GEMBIRD
, Оптични устройства
, PC компоненти
, купете Gembird DVD-USB-03 External USB DVD drive
, black
, цена Gembird DVD-USB-03 External USB DVD drive
, black
, оферти Gembird DVD-USB-03 External USB DVD drive
, black
, ревю Gembird DVD-USB-03 External USB DVD drive
, black
, промоция Gembird DVD-USB-03 External USB DVD drive
, black
, онлайн магазин Gembird DVD-USB-03 External USB DVD drive
, black
, поръчай Gembird DVD-USB-03 External USB DVD drive
, black
, Gembird DVD-USB-03 External USB DVD drive
, black мнения
, Gembird DVD-USB-03 External USB DVD drive
, black сравнение
, евтин Оптични устройства
, топ Оптични устройства
, най-добър Оптични устройства
, нов Оптични устройства
, gembird {ucfirst}оптични устройства
, оригинален Gembird DVD-USB-03 External USB DVD drive
, black
, гаранция Gembird DVD-USB-03 External USB DVD drive
, black
, бърза доставка Gembird DVD-USB-03 External USB DVD drive
, black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Оптични устройства
, оптични устройства в българия
, оптични устройства techmag
, онлайн поръчка Оптични устройства
, магазин за Оптични устройства
, топ оферти Оптични устройства
, GEMBIRD DVD-USB-03 характеристики
, GEMBIRD DVD-USB-03 спецификации
, GEMBIRD DVD-USB-03 review
, GEMBIRD DVD-USB-03 сравнение
, GEMBIRD DVD-USB-03 отзиви
, GEMBIRD DVD-USB-03 намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Internal: | No |
| Product colour: | Black |
| Disc loading type: | Tray |
| Height: | 18 mm |
| Depth: | 140 mm |
| Package depth: | 46 mm |
| Width: | 140 mm |
| Weight: | 360 g |
| Package width: | 193 mm |
| Package height: | 164 mm |
| Windows operating systems supported: | Windows 8, Windows 10, Windows 11, Windows 7 |
| Disc types supported: | DVD-R, CD-ROM, DVD-ROM, CD-R, CD-DA, DVD+RW, DVD-RW, DVD-R DL, CD-RW, DVD+R DL, DVD+R |
| Optical disc diameter: | 80 |
| Optical drive type: | DVD±RW |
| Output interface: | USB Type-C |
| Interface: | USB 3.1 Gen 1 |
| Manual: | Yes |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Cables included: | USB |
| CD-ROM read speed: | 24x |
| DVD-ROM read speed: | 8x |
| DVD+R read speed: | 8x |
| DVD-Video read speed: | 4x |
| DVD+R M-DISC read speed: | 8x |
| DVD-RW read speed: | 8x |
| DVD-R read speed: | 8x |
| CD read speed: | 24x |
| DVD+RW read speed: | 8x |
| CD-RW read speed: | 24x |
| DVD-RAM read speed: | 6x |
| CD-R read speed: | 24x |
| DVD-RW write speed: | 8x |
| DVD+R M-DISC write speed: | 4x |
| CD-RW write speed: | 24x |
| CD-R write speed: | 24x |
| DVD-RAM write speed: | 5x |
| DVD+R Double Layer write speed: | 5x |
| DVD-R Double Layer write speed: | 5x |
| DVD+R write speed: | 8x |
| DVD-R write speed: | 8x |
| DVD+RW write speed: | 8x |
| CD write speed: | 24x |
| CD rewrite speed: | 24x |









