





Goodram UME3 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: UME3-0320CRR11
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.02kg
20.46€ (40.02лв.)
без ДДС: 17.05€ (33.35лв.)
Етикети:
Goodram UME3 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, UME3-0320CRR11
, GOODRAM
, USB памети
, Периферия
, купете Goodram UME3 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, цена Goodram UME3 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, оферти Goodram UME3 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, ревю Goodram UME3 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, промоция Goodram UME3 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, онлайн магазин Goodram UME3 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, поръчай Goodram UME3 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, Goodram UME3 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise мнения
, Goodram UME3 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, goodram {ucfirst}usb памети
, оригинален Goodram UME3 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, гаранция Goodram UME3 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, бърза доставка Goodram UME3 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, GOODRAM UME3-0320CRR11 характеристики
, GOODRAM UME3-0320CRR11 спецификации
, GOODRAM UME3-0320CRR11 review
, GOODRAM UME3-0320CRR11 сравнение
, GOODRAM UME3-0320CRR11 отзиви
, GOODRAM UME3-0320CRR11 намаление
| Product colour: | Turquoise |
| Form factor: | Cap |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T): | -25 - 85 °C |
| Width: | 55 mm |
| Depth: | 9.6 mm |
| Height: | 21 mm |
| Weight: | 9 g |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Write speed: | 20 MB/s |
| Capacity: | 32 GB |
| Device interface: | USB Type-A |
| Plug and Play: | Yes |
| Read speed: | 60 MB/s |
| Package type: | Blister |
| Package height: | 123 mm |
| Package width: | 103 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |





