





GO GIFT Shaggy grey M - pet bed - 57 x 57 x 10 cm – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZGGFDSU0056
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.37kg
70.45€ (137.79лв.)
без ДДС: 58.71€ (114.83лв.)
Етикети:
GO GIFT Shaggy grey M - pet bed - 57 x 57 x 10 cm
, DLZGGFDSU0056
, Go Gift
, Легла
, постелки и къщички
, Домашни любимци
, купете GO GIFT Shaggy grey M - pet bed - 57 x 57 x 10 cm
, цена GO GIFT Shaggy grey M - pet bed - 57 x 57 x 10 cm
, оферти GO GIFT Shaggy grey M - pet bed - 57 x 57 x 10 cm
, ревю GO GIFT Shaggy grey M - pet bed - 57 x 57 x 10 cm
, промоция GO GIFT Shaggy grey M - pet bed - 57 x 57 x 10 cm
, онлайн магазин GO GIFT Shaggy grey M - pet bed - 57 x 57 x 10 cm
, поръчай GO GIFT Shaggy grey M - pet bed - 57 x 57 x 10 cm
, GO GIFT Shaggy grey M - pet bed - 57 x 57 x 10 cm мнения
, GO GIFT Shaggy grey M - pet bed - 57 x 57 x 10 cm сравнение
, евтин Легла
, постелки и къщички
, топ Легла
, постелки и къщички
, най-добър Легла
, постелки и къщички
, нов Легла
, постелки и къщички
, go gift {ucfirst}легла
, постелки и къщички
, оригинален GO GIFT Shaggy grey M - pet bed - 57 x 57 x 10 cm
, гаранция GO GIFT Shaggy grey M - pet bed - 57 x 57 x 10 cm
, бърза доставка GO GIFT Shaggy grey M - pet bed - 57 x 57 x 10 cm
, Go Gift цена
, Go Gift промоция
, Go Gift отстъпка
, Go Gift Легла
, постелки и къщички
, легла
, постелки и къщички в българия
, легла
, постелки и къщички techmag
, онлайн поръчка Легла
, постелки и къщички
, магазин за Легла
, постелки и къщички
, топ оферти Легла
, постелки и къщички
, Go Gift DLZGGFDSU0056 характеристики
, Go Gift DLZGGFDSU0056 спецификации
, Go Gift DLZGGFDSU0056 review
, Go Gift DLZGGFDSU0056 сравнение
, Go Gift DLZGGFDSU0056 отзиви
, Go Gift DLZGGFDSU0056 намаление
| Product category : | Pet bed |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Category: | For cat, For dog |
| Shape: | Circle |
| Suitable for allergics: | Yes |
| Product colour: | Grey |
| Height: | 100 mm |
| Width: | 570 mm |
| Depth: | 570 mm |
| Internal dimensions: | 400 x 400 mm |
| Package weight: | 3.5 kg |
| Package height: | 380 mm |
| Package depth: | 600 mm |
| Package width: | 400 mm |
| Quantity: | 1 |
| Material: | Memory foam, Shaggy |










