



GO GIFT - Hexagon black XL - pet bed - 75 x 55 x 15 cm – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZGGFDSU0091
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.00kg
52.80€ (103.27лв.)
без ДДС: 44.00€ (86.06лв.)
Етикети:
GO GIFT - Hexagon black XL - pet bed - 75 x 55 x 15 cm
, DLZGGFDSU0091
, Go Gift
, Легла
, постелки и къщички
, Домашни любимци
, купете GO GIFT - Hexagon black XL - pet bed - 75 x 55 x 15 cm
, цена GO GIFT - Hexagon black XL - pet bed - 75 x 55 x 15 cm
, оферти GO GIFT - Hexagon black XL - pet bed - 75 x 55 x 15 cm
, ревю GO GIFT - Hexagon black XL - pet bed - 75 x 55 x 15 cm
, промоция GO GIFT - Hexagon black XL - pet bed - 75 x 55 x 15 cm
, онлайн магазин GO GIFT - Hexagon black XL - pet bed - 75 x 55 x 15 cm
, поръчай GO GIFT - Hexagon black XL - pet bed - 75 x 55 x 15 cm
, GO GIFT - Hexagon black XL - pet bed - 75 x 55 x 15 cm мнения
, GO GIFT - Hexagon black XL - pet bed - 75 x 55 x 15 cm сравнение
, евтин Легла
, постелки и къщички
, топ Легла
, постелки и къщички
, най-добър Легла
, постелки и къщички
, нов Легла
, постелки и къщички
, go gift {ucfirst}легла
, постелки и къщички
, оригинален GO GIFT - Hexagon black XL - pet bed - 75 x 55 x 15 cm
, гаранция GO GIFT - Hexagon black XL - pet bed - 75 x 55 x 15 cm
, бърза доставка GO GIFT - Hexagon black XL - pet bed - 75 x 55 x 15 cm
, Go Gift цена
, Go Gift промоция
, Go Gift отстъпка
, Go Gift Легла
, постелки и къщички
, легла
, постелки и къщички в българия
, легла
, постелки и къщички techmag
, онлайн поръчка Легла
, постелки и къщички
, магазин за Легла
, постелки и къщички
, топ оферти Легла
, постелки и къщички
, Go Gift DLZGGFDSU0091 характеристики
, Go Gift DLZGGFDSU0091 спецификации
, Go Gift DLZGGFDSU0091 review
, Go Gift DLZGGFDSU0091 сравнение
, Go Gift DLZGGFDSU0091 отзиви
, Go Gift DLZGGFDSU0091 намаление
| Product category : | Pet bed |
| Suitable for allergics: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Cushion included: | Yes |
| Category: | For dog, For cat |
| Shape: | Hexagonal |
| Width: | 750 mm |
| Height: | 150 mm |
| Depth: | 550 mm |
| Internal dimensions: | 600 x 450 mm |
| Package depth: | 600 mm |
| Package width: | 400 mm |
| Package height: | 380 mm |
| Package weight: | 3.5 kg |
| Quantity: | 1 |
| Material: | Oxford, Foam |










