
GO GIFT Cage mattress black XL - pet bed - 116 x 77 x 2 cm – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZGGFDSU0111
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.20kg
63.28€ (123.76лв.)
без ДДС: 52.73€ (103.13лв.)
Етикети:
GO GIFT Cage mattress black XL - pet bed - 116 x 77 x 2 cm
, DLZGGFDSU0111
, Go Gift
, Легла
, постелки и къщички
, Домашни любимци
, купете GO GIFT Cage mattress black XL - pet bed - 116 x 77 x 2 cm
, цена GO GIFT Cage mattress black XL - pet bed - 116 x 77 x 2 cm
, оферти GO GIFT Cage mattress black XL - pet bed - 116 x 77 x 2 cm
, ревю GO GIFT Cage mattress black XL - pet bed - 116 x 77 x 2 cm
, промоция GO GIFT Cage mattress black XL - pet bed - 116 x 77 x 2 cm
, онлайн магазин GO GIFT Cage mattress black XL - pet bed - 116 x 77 x 2 cm
, поръчай GO GIFT Cage mattress black XL - pet bed - 116 x 77 x 2 cm
, GO GIFT Cage mattress black XL - pet bed - 116 x 77 x 2 cm мнения
, GO GIFT Cage mattress black XL - pet bed - 116 x 77 x 2 cm сравнение
, евтин Легла
, постелки и къщички
, топ Легла
, постелки и къщички
, най-добър Легла
, постелки и къщички
, нов Легла
, постелки и къщички
, go gift {ucfirst}легла
, постелки и къщички
, оригинален GO GIFT Cage mattress black XL - pet bed - 116 x 77 x 2 cm
, гаранция GO GIFT Cage mattress black XL - pet bed - 116 x 77 x 2 cm
, бърза доставка GO GIFT Cage mattress black XL - pet bed - 116 x 77 x 2 cm
, Go Gift цена
, Go Gift промоция
, Go Gift отстъпка
, Go Gift Легла
, постелки и къщички
, легла
, постелки и къщички в българия
, легла
, постелки и къщички techmag
, онлайн поръчка Легла
, постелки и къщички
, магазин за Легла
, постелки и къщички
, топ оферти Легла
, постелки и къщички
, Go Gift DLZGGFDSU0111 характеристики
, Go Gift DLZGGFDSU0111 спецификации
, Go Gift DLZGGFDSU0111 review
, Go Gift DLZGGFDSU0111 сравнение
, Go Gift DLZGGFDSU0111 отзиви
, Go Gift DLZGGFDSU0111 намаление
| Suitable for allergics: | Yes |
| Size: | XL |
| Product colour: | Black |
| Shape: | Rectangle |
| Product type: | Pet bed |
| Category: | For dog, For cat |
| Product category : | Pet bed |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Depth: | 770 mm |
| Width: | 1160 mm |
| Height: | 20 mm |
| Package width: | 400 mm |
| Package depth: | 600 mm |
| Package height: | 380 mm |
| Package weight: | 3.5 kg |
| Quantity: | 1 |
| Material: | Memory foam, Velour, Oxford |










