
GO GIFT Prince red XL - pet bed - 60 x 45 x 10 cm – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZGGFDSU0042
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.40kg
67.26€ (131.55лв.)
без ДДС: 56.05€ (109.62лв.)
Етикети:
GO GIFT Prince red XL - pet bed - 60 x 45 x 10 cm
, DLZGGFDSU0042
, Go Gift
, Легла
, постелки и къщички
, Домашни любимци
, купете GO GIFT Prince red XL - pet bed - 60 x 45 x 10 cm
, цена GO GIFT Prince red XL - pet bed - 60 x 45 x 10 cm
, оферти GO GIFT Prince red XL - pet bed - 60 x 45 x 10 cm
, ревю GO GIFT Prince red XL - pet bed - 60 x 45 x 10 cm
, промоция GO GIFT Prince red XL - pet bed - 60 x 45 x 10 cm
, онлайн магазин GO GIFT Prince red XL - pet bed - 60 x 45 x 10 cm
, поръчай GO GIFT Prince red XL - pet bed - 60 x 45 x 10 cm
, GO GIFT Prince red XL - pet bed - 60 x 45 x 10 cm мнения
, GO GIFT Prince red XL - pet bed - 60 x 45 x 10 cm сравнение
, евтин Легла
, постелки и къщички
, топ Легла
, постелки и къщички
, най-добър Легла
, постелки и къщички
, нов Легла
, постелки и къщички
, go gift {ucfirst}легла
, постелки и къщички
, оригинален GO GIFT Prince red XL - pet bed - 60 x 45 x 10 cm
, гаранция GO GIFT Prince red XL - pet bed - 60 x 45 x 10 cm
, бърза доставка GO GIFT Prince red XL - pet bed - 60 x 45 x 10 cm
, Go Gift цена
, Go Gift промоция
, Go Gift отстъпка
, Go Gift Легла
, постелки и къщички
, легла
, постелки и къщички в българия
, легла
, постелки и къщички techmag
, онлайн поръчка Легла
, постелки и къщички
, магазин за Легла
, постелки и къщички
, топ оферти Легла
, постелки и къщички
, Go Gift DLZGGFDSU0042 характеристики
, Go Gift DLZGGFDSU0042 спецификации
, Go Gift DLZGGFDSU0042 review
, Go Gift DLZGGFDSU0042 сравнение
, Go Gift DLZGGFDSU0042 отзиви
, Go Gift DLZGGFDSU0042 намаление
| Pillow included: | Yes |
| Product category : | Pet bed |
| Product colour: | Red |
| Suitable for allergics: | Yes |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Category: | For dog, For cat |
| Internal dimensions: | 440 x 350 mm |
| Height: | 100 mm |
| Width: | 600 mm |
| Depth: | 450 mm |
| Package height: | 380 mm |
| Package weight: | 3.5 kg |
| Package depth: | 600 mm |
| Package width: | 400 mm |
| Quantity: | 1 |
| Material: | Memory foam, Velour |










