



GO GIFT Hexagon black XXL - pet bed - 90 x 63 x 16 cm – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZGGFDSU0092
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.00kg
53.81€ (105.24лв.)
без ДДС: 44.84€ (87.70лв.)
Етикети:
GO GIFT Hexagon black XXL - pet bed - 90 x 63 x 16 cm
, DLZGGFDSU0092
, Go Gift
, Легла
, постелки и къщички
, Домашни любимци
, купете GO GIFT Hexagon black XXL - pet bed - 90 x 63 x 16 cm
, цена GO GIFT Hexagon black XXL - pet bed - 90 x 63 x 16 cm
, оферти GO GIFT Hexagon black XXL - pet bed - 90 x 63 x 16 cm
, ревю GO GIFT Hexagon black XXL - pet bed - 90 x 63 x 16 cm
, промоция GO GIFT Hexagon black XXL - pet bed - 90 x 63 x 16 cm
, онлайн магазин GO GIFT Hexagon black XXL - pet bed - 90 x 63 x 16 cm
, поръчай GO GIFT Hexagon black XXL - pet bed - 90 x 63 x 16 cm
, GO GIFT Hexagon black XXL - pet bed - 90 x 63 x 16 cm мнения
, GO GIFT Hexagon black XXL - pet bed - 90 x 63 x 16 cm сравнение
, евтин Легла
, постелки и къщички
, топ Легла
, постелки и къщички
, най-добър Легла
, постелки и къщички
, нов Легла
, постелки и къщички
, go gift {ucfirst}легла
, постелки и къщички
, оригинален GO GIFT Hexagon black XXL - pet bed - 90 x 63 x 16 cm
, гаранция GO GIFT Hexagon black XXL - pet bed - 90 x 63 x 16 cm
, бърза доставка GO GIFT Hexagon black XXL - pet bed - 90 x 63 x 16 cm
, Go Gift цена
, Go Gift промоция
, Go Gift отстъпка
, Go Gift Легла
, постелки и къщички
, легла
, постелки и къщички в българия
, легла
, постелки и къщички techmag
, онлайн поръчка Легла
, постелки и къщички
, магазин за Легла
, постелки и къщички
, топ оферти Легла
, постелки и къщички
, Go Gift DLZGGFDSU0092 характеристики
, Go Gift DLZGGFDSU0092 спецификации
, Go Gift DLZGGFDSU0092 review
, Go Gift DLZGGFDSU0092 сравнение
, Go Gift DLZGGFDSU0092 отзиви
, Go Gift DLZGGFDSU0092 намаление
| Product colour: | Black |
| Size: | XXL |
| Product type: | Pet bed |
| Cushion included: | Yes |
| Animal types: | Cat, Dog |
| Suitable for allergics: | Yes |
| Shape: | Hexagonal |
| Internal dimensions: | 700 x 550 mm |
| Width: | 900 mm |
| Height: | 160 mm |
| Depth: | 630 mm |
| Package width: | 400 mm |
| Package depth: | 600 mm |
| Package weight: | 3.5 kg |
| Package height: | 380 mm |
| Quantity: | 1 |
| Material: | Oxford, Foam |










