
GO GIFT Dog and cat bed - camel - 75x75 cm – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZGGFDSU0010
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.60kg
72.13€ (141.08лв.)
без ДДС: 60.11€ (117.56лв.)
Етикети:
GO GIFT Dog and cat bed - camel - 75x75 cm
, DLZGGFDSU0010
, Go Gift
, Легла
, постелки и къщички
, Домашни любимци
, купете GO GIFT Dog and cat bed - camel - 75x75 cm
, цена GO GIFT Dog and cat bed - camel - 75x75 cm
, оферти GO GIFT Dog and cat bed - camel - 75x75 cm
, ревю GO GIFT Dog and cat bed - camel - 75x75 cm
, промоция GO GIFT Dog and cat bed - camel - 75x75 cm
, онлайн магазин GO GIFT Dog and cat bed - camel - 75x75 cm
, поръчай GO GIFT Dog and cat bed - camel - 75x75 cm
, GO GIFT Dog and cat bed - camel - 75x75 cm мнения
, GO GIFT Dog and cat bed - camel - 75x75 cm сравнение
, евтин Легла
, постелки и къщички
, топ Легла
, постелки и къщички
, най-добър Легла
, постелки и къщички
, нов Легла
, постелки и къщички
, go gift {ucfirst}легла
, постелки и къщички
, оригинален GO GIFT Dog and cat bed - camel - 75x75 cm
, гаранция GO GIFT Dog and cat bed - camel - 75x75 cm
, бърза доставка GO GIFT Dog and cat bed - camel - 75x75 cm
, Go Gift цена
, Go Gift промоция
, Go Gift отстъпка
, Go Gift Легла
, постелки и къщички
, легла
, постелки и къщички в българия
, легла
, постелки и къщички techmag
, онлайн поръчка Легла
, постелки и къщички
, магазин за Легла
, постелки и къщички
, топ оферти Легла
, постелки и къщички
, Go Gift DLZGGFDSU0010 характеристики
, Go Gift DLZGGFDSU0010 спецификации
, Go Gift DLZGGFDSU0010 review
, Go Gift DLZGGFDSU0010 сравнение
, Go Gift DLZGGFDSU0010 отзиви
, Go Gift DLZGGFDSU0010 намаление
| Product category : | Pet bed |
| Category: | For cat, For dog |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Size: | XL |
| Product type: | Pet bed |
| Shape: | Paw |
| Suitable for allergics: | Yes |
| Recommended for pet type: | Cat, Dog |
| Product colour: | Camel |
| Animal type(s): | Cat, Dog |
| Internal dimensions: | 520 x 500 mm |
| Depth: | 750 mm |
| Width: | 750 mm |
| Weight: | 3.5 kg |
| Quantity: | 1 |
| Material: | Memory foam, Velour, Shaggy |










