
GO GIFT Cage mattress brown XL - pet bed - 116 x 77 x 2cm – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZGGFDSU0102
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.15kg
61.69€ (120.66лв.)
без ДДС: 51.41€ (100.55лв.)
Етикети:
GO GIFT Cage mattress brown XL - pet bed - 116 x 77 x 2cm
, DLZGGFDSU0102
, Go Gift
, Легла
, постелки и къщички
, Домашни любимци
, купете GO GIFT Cage mattress brown XL - pet bed - 116 x 77 x 2cm
, цена GO GIFT Cage mattress brown XL - pet bed - 116 x 77 x 2cm
, оферти GO GIFT Cage mattress brown XL - pet bed - 116 x 77 x 2cm
, ревю GO GIFT Cage mattress brown XL - pet bed - 116 x 77 x 2cm
, промоция GO GIFT Cage mattress brown XL - pet bed - 116 x 77 x 2cm
, онлайн магазин GO GIFT Cage mattress brown XL - pet bed - 116 x 77 x 2cm
, поръчай GO GIFT Cage mattress brown XL - pet bed - 116 x 77 x 2cm
, GO GIFT Cage mattress brown XL - pet bed - 116 x 77 x 2cm мнения
, GO GIFT Cage mattress brown XL - pet bed - 116 x 77 x 2cm сравнение
, евтин Легла
, постелки и къщички
, топ Легла
, постелки и къщички
, най-добър Легла
, постелки и къщички
, нов Легла
, постелки и къщички
, go gift {ucfirst}легла
, постелки и къщички
, оригинален GO GIFT Cage mattress brown XL - pet bed - 116 x 77 x 2cm
, гаранция GO GIFT Cage mattress brown XL - pet bed - 116 x 77 x 2cm
, бърза доставка GO GIFT Cage mattress brown XL - pet bed - 116 x 77 x 2cm
, Go Gift цена
, Go Gift промоция
, Go Gift отстъпка
, Go Gift Легла
, постелки и къщички
, легла
, постелки и къщички в българия
, легла
, постелки и къщички techmag
, онлайн поръчка Легла
, постелки и къщички
, магазин за Легла
, постелки и къщички
, топ оферти Легла
, постелки и къщички
, Go Gift DLZGGFDSU0102 характеристики
, Go Gift DLZGGFDSU0102 спецификации
, Go Gift DLZGGFDSU0102 review
, Go Gift DLZGGFDSU0102 сравнение
, Go Gift DLZGGFDSU0102 отзиви
, Go Gift DLZGGFDSU0102 намаление
| Age of the pet : | At any age |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Product category : | Pet bed |
| Category: | For cat, For dog |
| Product colour: | Bronze |
| Pet specific needs: | Allergic |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Shape: | Rectangle |
| Dog breed: | Any breed |
| Cat breed: | Any breed |
| Width: | 1160 mm |
| Depth: | 770 mm |
| Height: | 20 mm |
| Package width: | 400 mm |
| Package height: | 380 mm |
| Package depth: | 600 mm |
| Package weight: | 3.5 kg |
| Quantity: | 1 |
| Material: | Oxford, Memory foam, Velour |










