







Gigabyte X870E AORUS PRO
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PLYGIGAM50041
- Тегло: 2.33kg
- SKU: PLYGIGAM50041
366.20€ (716.23лв.)
без ДДС: 305.17€ (596.86лв.)
![]() |
12 x 34.58 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Gigabyte X870E AORUS PRO
, PLYGIGAM50041
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Gigabyte X870E AORUS PRO
, цена Gigabyte X870E AORUS PRO
, оферти Gigabyte X870E AORUS PRO
, ревю Gigabyte X870E AORUS PRO
, промоция Gigabyte X870E AORUS PRO
, онлайн магазин Gigabyte X870E AORUS PRO
, поръчай Gigabyte X870E AORUS PRO
, Gigabyte X870E AORUS PRO мнения
, Gigabyte X870E AORUS PRO сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Gigabyte X870E AORUS PRO
, гаранция Gigabyte X870E AORUS PRO
, бърза доставка Gigabyte X870E AORUS PRO
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE PLYGIGAM50041 характеристики
, GIGABYTE PLYGIGAM50041 спецификации
, GIGABYTE PLYGIGAM50041 review
, GIGABYTE PLYGIGAM50041 сравнение
, GIGABYTE PLYGIGAM50041 отзиви
, GIGABYTE PLYGIGAM50041 намаление
EAN: 4719331864866
MPN: X870E AORUS PRO
Technical Specifications
| Warranty period | 3 year(s) |
| Compatible processor series | AMD Ryzen 9000 Series |
| Compatible processor series | AMD Ryzen 7000 Series |
| Compatible processor series | AMD Ryzen 8000 Series |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
| Maximum internal memory supported by processor | 256 GB |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| On-board graphics card | No |
| DirectX version | 12.0 |
| Motherboard form factor | ATX |
| Windows operating systems supported | Windows 11 x64 |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| PC health monitoring | Temperature |
| PC health monitoring | Fan |
| PC health monitoring | Voltage |
| Motherboard chipset | AMD X870E |
| Motherboard chipset family | AMD |
| Product colour | White |
| Audio chip | Realtek ALC1220 |
| Supported memory clock speeds | 6800 |
| Supported memory clock speeds | 5600 |
| Supported memory clock speeds | 8000 MHz |
| Supported memory clock speeds | 6400 |
| Supported memory clock speeds | 6000 |
| Supported memory clock speeds | 6200 |
| Supported memory clock speeds | 6600 |
| Supported memory clock speeds | 7600 |
| Supported memory clock speeds | 7800 |
| Supported memory clock speeds | 4800 |
| Supported memory clock speeds | 7000 |
| Supported memory clock speeds | 8200 MHz |
| Supported memory clock speeds | 4400 MHz |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Memory slots type | DIMM |
| ECC сompatibility | Non-ECC |
| Number of memory slots | 4 |
| Unbuffered memory | Yes |
| Maximum internal memory | 256 GB |
| Maximum internal memory per slot | 64 GB |
| Supported memory module capacities | 2GB |
| Supported memory module capacities | 4GB |
| Supported memory module capacities | 12GB |
| Supported memory module capacities | 1GB |
| Supported memory module capacities | 24GB |
| Supported memory module capacities | 32GB |
| Supported memory module capacities | 8GB |
| Memory channels | Dual-channel |
| Supported memory clock speed (max) | 8200 MHz |
| Width | 305 mm |
| Height | 35 mm |
| Depth | 244 mm |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| LAN controller | Realtek RTL8125 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Yes |
| WLAN controller model | Qualcomm QCNCM865 |
| RGB LED pin header | Yes |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| Number of chassis fan connectors | 6 |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 2 |
| USB 2.0 connectors | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 connectors | 1 |
| Number of CPU fan connectors | 1 |
| Front panel audio connector | Yes |
| CPU fan connector | Yes |
| Number of water pump connectors | 2 |
| Number of RGB LED pin headers | 4 |
| EPS power connector (8-pin) | Yes |
| Number of EPS power connectors (8-pin) | 1 |
| Audio connector | Yes |
| TPM connector | Yes |
| Desktop Management Interface (DMI) version | 2.7 |
| Clear CMOS jumper | Yes |
| Clear CMOS button | Yes |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Package height | 80 mm |
| Package weight | 2.74 kg |
| Package depth | 294 mm |
| Package width | 345 mm |
| Bundled software | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Screws included | Yes |
| Antenna included | Yes |
| Batteries included | Yes |
| RAID support | Yes |
| Supported storage drive interfaces | M.2, SATA III |
| RAID levels | 10 |
| RAID levels | 1 |
| Number of HDDs supported | 4 |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| Number of storage drives supported | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 3 |
| HDMI version | 2.1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| S/PDIF out port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| WiFi-AP antenna jack | 2 |
| USB4 Gen 2x2 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Microphone in | Yes |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| 3rd M.2 largest key size | 22110 |
| 1st M.2 highest PCI Express generation | 5.0 |
| 4th M.2 highest PCI Express generation | 4.0 |
| 4th M.2 largest key size | 22110 |
| 1st M.2 largest key size | 25110 |
| Number of M.2 (M) slots | 4 |
| PCI Express x4 slots | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 1 |
| 2nd M.2 largest key size | 22110 |
| 3rd M.2 highest PCI Express generation | 5.0 |
| 2nd M.2 highest PCI Express generation | 5.0 |
| Battery type | CR2032 |
| Number of battery cells | 1 |
| Lithium weight per battery | 0.07 g |
| Battery technology | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Battery weight | 3 g |
| Weight | 2.4 kg |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
| Country of origin | China |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 8.7 x 28 x 34 cm
Weight: 2.325 kg

