













GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 Power Supply Unit- PCIe Gen 5.1, 80 PLUS Gold, Fully Modular Design, 120mm Fan, ATX 3.1 compatible, EU Plug
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZDLGIGOBU0027
- Тегло: 2.56kg
- SKU: ZDLGIGOBU0027
132.52€ (259.18лв.)
без ДДС: 110.43€ (215.98лв.)
![]() |
12 x 12.51 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 Power Supply Unit- PCIe Gen 5.1
, 80 PLUS Gold
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.1 compatible
, EU Plug
, ZDLGIGOBU0027
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 Power Supply Unit- PCIe Gen 5.1
, 80 PLUS Gold
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.1 compatible
, EU Plug
, цена GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 Power Supply Unit- PCIe Gen 5.1
, 80 PLUS Gold
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.1 compatible
, EU Plug
, оферти GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 Power Supply Unit- PCIe Gen 5.1
, 80 PLUS Gold
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.1 compatible
, EU Plug
, ревю GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 Power Supply Unit- PCIe Gen 5.1
, 80 PLUS Gold
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.1 compatible
, EU Plug
, промоция GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 Power Supply Unit- PCIe Gen 5.1
, 80 PLUS Gold
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.1 compatible
, EU Plug
, онлайн магазин GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 Power Supply Unit- PCIe Gen 5.1
, 80 PLUS Gold
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.1 compatible
, EU Plug
, поръчай GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 Power Supply Unit- PCIe Gen 5.1
, 80 PLUS Gold
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.1 compatible
, EU Plug
, GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 Power Supply Unit- PCIe Gen 5.1
, 80 PLUS Gold
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.1 compatible
, EU Plug мнения
, GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 Power Supply Unit- PCIe Gen 5.1
, 80 PLUS Gold
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.1 compatible
, EU Plug сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 Power Supply Unit- PCIe Gen 5.1
, 80 PLUS Gold
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.1 compatible
, EU Plug
, гаранция GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 Power Supply Unit- PCIe Gen 5.1
, 80 PLUS Gold
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.1 compatible
, EU Plug
, бърза доставка GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 Power Supply Unit- PCIe Gen 5.1
, 80 PLUS Gold
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.1 compatible
, EU Plug
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE ZDLGIGOBU0027 характеристики
, GIGABYTE ZDLGIGOBU0027 спецификации
, GIGABYTE ZDLGIGOBU0027 review
, GIGABYTE ZDLGIGOBU0027 сравнение
, GIGABYTE ZDLGIGOBU0027 отзиви
, GIGABYTE ZDLGIGOBU0027 намаление
EAN: 4719331556112
MPN: GP-UD1000GM PG5 V.2
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| On/off switch | Yes |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Cooling type | Active |
| Fan diameter | 12 cm |
| Efficiency | 90% |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Max output current (+5Vsb) | 3 A |
| Max output current (+5V) | 25 A |
| Hold time | 16 ms |
| Combined power (+5Vsb) | 15 W |
| Total power | 1000 W |
| Combined power (+12V) | 1000 W |
| Combined power (+3.3V) | 125 W |
| Max output current (+12V) | 83.3 A |
| Combined power (+5V) | 125 W |
| Max output current (+3.3V) | 25 A |
| Power protection features | Overheating |
| Power protection features | Over power |
| Power protection features | Under voltage |
| Power protection features | Over current |
| Power protection features | Short circuit |
| Power protection features | Over voltage |
| Combined power (-12V) | 3.6 W |
| Power factor | 0.9 |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Max output current (-12V) | 0.3 A |
| Input current | 15 - 6.5 A |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Weight | 2.48 kg |
| Width | 150 mm |
| Height | 86 mm |
| Depth | 140 mm |
| ATX version | 3.1 |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Bearing technology | HYB |
| Purpose | PC |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 h |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| Package height | 211 mm |
| Package depth | 269 mm |
| Package weight | 2.64 kg |
| Package width | 618 mm |
| Package type | Box |
| Number of SATA power connectors | 8 |
| PCI Express connector | Yes |
| Motherboard power cable length | 61 cm |
| SATA power cable length | 150 |
| SATA power cable length | 600 mm |
| Peripheral (Molex) power cable length | 500 mm |
| Peripheral (Molex) power cable length | 120 |
| Peripheral (Molex) power cable length | 150 |
| CPU power cable length | 60 cm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Yes |
| PCI Express power cable length | 70 cm |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| Floppy drive power connector | 1 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Cabling type | Fully-Modular |
| PCI Express power connectors (16-pin) | 1 |
| Number of EPS connectors | 2 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 3 |
| Warranty period | 10 year(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 21.8 x 26.4 x 12.7 cm
Weight: 2.562 kg

