











GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING 16G Graphics Card - 16GB GDDR6, 256bit, PCI-E 5.0, 2970 MHz Core Clock, 2 x DisplayPort 2.1a, 2 x HDMI 2.1b, GV-R9070XTGAMING-16GD
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: VGAGIGATI0339
- Тегло: 1.82kg
- SKU: VGAGIGATI0339
735.68€ (1,438.87лв.)
без ДДС: 613.07€ (1,199.06лв.)
![]() |
12 x 69.47 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2970 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort 2.1a
, 2 x HDMI 2.1b
, GV-R9070XTGAMING-16GD
, VGAGIGATI0339
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2970 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort 2.1a
, 2 x HDMI 2.1b
, GV-R9070XTGAMING-16GD
, цена GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2970 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort 2.1a
, 2 x HDMI 2.1b
, GV-R9070XTGAMING-16GD
, оферти GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2970 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort 2.1a
, 2 x HDMI 2.1b
, GV-R9070XTGAMING-16GD
, ревю GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2970 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort 2.1a
, 2 x HDMI 2.1b
, GV-R9070XTGAMING-16GD
, промоция GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2970 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort 2.1a
, 2 x HDMI 2.1b
, GV-R9070XTGAMING-16GD
, онлайн магазин GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2970 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort 2.1a
, 2 x HDMI 2.1b
, GV-R9070XTGAMING-16GD
, поръчай GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2970 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort 2.1a
, 2 x HDMI 2.1b
, GV-R9070XTGAMING-16GD
, GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2970 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort 2.1a
, 2 x HDMI 2.1b
, GV-R9070XTGAMING-16GD мнения
, GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2970 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort 2.1a
, 2 x HDMI 2.1b
, GV-R9070XTGAMING-16GD сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2970 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort 2.1a
, 2 x HDMI 2.1b
, GV-R9070XTGAMING-16GD
, гаранция GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2970 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort 2.1a
, 2 x HDMI 2.1b
, GV-R9070XTGAMING-16GD
, бърза доставка GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2970 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort 2.1a
, 2 x HDMI 2.1b
, GV-R9070XTGAMING-16GD
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE VGAGIGATI0339 характеристики
, GIGABYTE VGAGIGATI0339 спецификации
, GIGABYTE VGAGIGATI0339 review
, GIGABYTE VGAGIGATI0339 сравнение
, GIGABYTE VGAGIGATI0339 отзиви
, GIGABYTE VGAGIGATI0339 намаление
EAN: 4719331356149
MPN: GV-R9070XTGAMING-16GD
Technical Specifications
| CUDA | No |
| Processor boost clock speed | 2970 MHz |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Graphics processor family | AMD |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Graphics processor | Radeon RX 9070 XT |
| Stream processors | 4096 |
| Graphics card memory type | GDDR6 |
| Memory bus | 256 bit |
| Memory clock speed | 20000 MHz |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Data transfer rate | 20 Gbit/s |
| Illumination colour | Multi |
| Form factor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Illumination | Yes |
| Cooling type | Active |
| Number of slots | 2.7 |
| Cooling technology | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Product colour | Black |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Supplementary power connectors | 3x 8-pin |
| Minimum system power supply | 850 W |
| Depth | 56 mm |
| Length | 288 mm |
| Weight | 1.26 kg |
| Height | 132 mm |
| TV tuner integrated | No |
| DirectX version | 12.0 |
| Dual Link DVI | No |
| OpenGL version | 4.6 |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Package height | 425 mm |
| Package width | 470 mm |
| Package weight | 1.88 kg |
| Package depth | 488 mm |
| Package type | Box |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort version | 2.1a |
| HDMI version | 2.1b |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 24.1 x 9.5 x 41.2 cm
Weight: 1.818 kg

