





















GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR6, 128bit, PCI-E 5.0, 3320 MHz Core Clock, 2 x DisplayPort, 1 x HDMI, GV-R9060XTGAMING OC-16GD
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VGAGIGATI0335
- Тегло: 1.16kg
- SKU: VGAGIGATI0335
505.93€ (989.52лв.)
без ДДС: 421.61€ (824.60лв.)
![]() |
12 x 47.78 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 3320 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-R9060XTGAMING OC-16GD
, VGAGIGATI0335
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 3320 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-R9060XTGAMING OC-16GD
, цена GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 3320 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-R9060XTGAMING OC-16GD
, оферти GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 3320 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-R9060XTGAMING OC-16GD
, ревю GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 3320 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-R9060XTGAMING OC-16GD
, промоция GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 3320 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-R9060XTGAMING OC-16GD
, онлайн магазин GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 3320 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-R9060XTGAMING OC-16GD
, поръчай GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 3320 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-R9060XTGAMING OC-16GD
, GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 3320 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-R9060XTGAMING OC-16GD мнения
, GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 3320 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-R9060XTGAMING OC-16GD сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 3320 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-R9060XTGAMING OC-16GD
, гаранция GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 3320 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-R9060XTGAMING OC-16GD
, бърза доставка GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR6
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 3320 MHz Core Clock
, 2 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-R9060XTGAMING OC-16GD
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE VGAGIGATI0335 характеристики
, GIGABYTE VGAGIGATI0335 спецификации
, GIGABYTE VGAGIGATI0335 review
, GIGABYTE VGAGIGATI0335 сравнение
, GIGABYTE VGAGIGATI0335 отзиви
, GIGABYTE VGAGIGATI0335 намаление
EAN: 4719331356248
MPN: GV-R9060XTGAMING OC-16GD
Technical Specifications
| Processor boost clock speed (Gaming mode) | 2780 MHz |
| Stream processors | 2048 |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Processor boost clock speed | 3320 MHz |
| Graphics processor | Radeon RX 9060 XT |
| Graphics processor family | AMD |
| CUDA | No |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Graphics card memory type | GDDR6 |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Memory bus | 128 bit |
| Memory clock speed | 20000 MHz |
| Data transfer rate | 20 Gbit/s |
| Form factor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Cooling type | Active |
| Product colour | Black |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination | Yes |
| Cooling technology | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Supplementary power connectors | 1x 8-pin |
| Thermal Design Power (TDP) | 151 W |
| Minimum system power supply | 450 W |
| Weight | 840 g |
| Length | 281 mm |
| Depth | 40 mm |
| Height | 118 mm |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| DirectX version | 12.0 |
| Dual Link DVI | No |
| OpenGL version | 4.6 |
| TV tuner integrated | No |
| Package weight | 1.29 kg |
| Package type | Box |
| Package height | 75 mm |
| Package width | 182.5 mm |
| Package depth | 354 mm |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| HDMI version | 2.1b |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Interface type | PCI Express x16 5.0 |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 19 x 36.5 x 8.3 cm
Weight: 1.16 kg

