





Gigabyte MX33-BS0 1x LGA1200 Intel Xeon E-23XX C252 (4x DIMM, 6x SATA, 1xM.2, 2x1Gbe, IPMI, mATX) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 9MX33BS0MR-00
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 1.07kg
294.37€ (575.74лв.)
без ДДС: 245.31€ (479.78лв.)
![]() |
12 x 27.80 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Gigabyte MX33-BS0 1x LGA1200 Intel Xeon E-23XX C252 (4x DIMM
, 6x SATA
, 1xM.2
, 2x1Gbe
, IPMI
, mATX)
, 9MX33BS0MR-00
, GIGABYTE
, Дънни платки
, PC компоненти
, купете Gigabyte MX33-BS0 1x LGA1200 Intel Xeon E-23XX C252 (4x DIMM
, 6x SATA
, 1xM.2
, 2x1Gbe
, IPMI
, mATX)
, цена Gigabyte MX33-BS0 1x LGA1200 Intel Xeon E-23XX C252 (4x DIMM
, 6x SATA
, 1xM.2
, 2x1Gbe
, IPMI
, mATX)
, оферти Gigabyte MX33-BS0 1x LGA1200 Intel Xeon E-23XX C252 (4x DIMM
, 6x SATA
, 1xM.2
, 2x1Gbe
, IPMI
, mATX)
, ревю Gigabyte MX33-BS0 1x LGA1200 Intel Xeon E-23XX C252 (4x DIMM
, 6x SATA
, 1xM.2
, 2x1Gbe
, IPMI
, mATX)
, промоция Gigabyte MX33-BS0 1x LGA1200 Intel Xeon E-23XX C252 (4x DIMM
, 6x SATA
, 1xM.2
, 2x1Gbe
, IPMI
, mATX)
, онлайн магазин Gigabyte MX33-BS0 1x LGA1200 Intel Xeon E-23XX C252 (4x DIMM
, 6x SATA
, 1xM.2
, 2x1Gbe
, IPMI
, mATX)
, поръчай Gigabyte MX33-BS0 1x LGA1200 Intel Xeon E-23XX C252 (4x DIMM
, 6x SATA
, 1xM.2
, 2x1Gbe
, IPMI
, mATX)
, Gigabyte MX33-BS0 1x LGA1200 Intel Xeon E-23XX C252 (4x DIMM
, 6x SATA
, 1xM.2
, 2x1Gbe
, IPMI
, mATX) мнения
, Gigabyte MX33-BS0 1x LGA1200 Intel Xeon E-23XX C252 (4x DIMM
, 6x SATA
, 1xM.2
, 2x1Gbe
, IPMI
, mATX) сравнение
, евтин Дънни платки
, топ Дънни платки
, най-добър Дънни платки
, нов Дънни платки
, gigabyte {ucfirst}дънни платки
, оригинален Gigabyte MX33-BS0 1x LGA1200 Intel Xeon E-23XX C252 (4x DIMM
, 6x SATA
, 1xM.2
, 2x1Gbe
, IPMI
, mATX)
, гаранция Gigabyte MX33-BS0 1x LGA1200 Intel Xeon E-23XX C252 (4x DIMM
, 6x SATA
, 1xM.2
, 2x1Gbe
, IPMI
, mATX)
, бърза доставка Gigabyte MX33-BS0 1x LGA1200 Intel Xeon E-23XX C252 (4x DIMM
, 6x SATA
, 1xM.2
, 2x1Gbe
, IPMI
, mATX)
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Дънни платки
, дънни платки в българия
, дънни платки techmag
, онлайн поръчка Дънни платки
, магазин за Дънни платки
, топ оферти Дънни платки
, GIGABYTE 9MX33BS0MR-00 характеристики
, GIGABYTE 9MX33BS0MR-00 спецификации
, GIGABYTE 9MX33BS0MR-00 review
, GIGABYTE 9MX33BS0MR-00 сравнение
, GIGABYTE 9MX33BS0MR-00 отзиви
, GIGABYTE 9MX33BS0MR-00 намаление
| Processor socket: | LGA 1200 (Socket H5) |
| Compatible processor series: | Intel® Pentium®, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i3 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Supported processor sockets: | LGA 1200 (Socket H5) |
| Parallel processing technology support: | Not supported |
| Maximum resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Product colour: | Black |
| PC health monitoring: | Temperature, Voltage, Fan |
| Windows operating systems supported: | Windows 10 x64 |
| Component for: | PC |
| Motherboard chipset: | Intel C252 |
| Motherboard chipset family: | Intel |
| Motherboard form factor: | micro ATX |
| ECC сompatibility: | ECC |
| Number of memory slots: | 4 |
| Supported memory types: | ECC DDR4 |
| Memory slots type: | DIMM |
| Unbuffered memory: | Yes |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Supported memory clock speeds: | 3200 MHz, 2666 MHz |
| Maximum internal memory: | 128 GB |
| Height: | 40 mm |
| Depth: | 244 mm |
| Width: | 244 mm |
| Ethernet interface type: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors: | 1 |
| Number of SATA III connectors: | 6 |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| TPM connector: | Yes |
| CPU fan connector: | Yes |
| EPS power connector (8-pin): | Yes |
| Number of chassis fan connectors: | 5 |
| Number of storage drives supported: | 2 |
| Supported storage drive interfaces: | M.2, PCI Express 3.0, SATA |
| Supported storage drive types: | HDD & SSD |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| USB 2.0 ports quantity: | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) slots: | 2 |
| PCI Express x1 slots: | 2 |
| Number of M.2 (M) slots: | 1 |
| PCI Express x16 slots: | 1 |
| Warnings: | Do not make changes or modifications to the appliance, which may void the warranty or cause damage. |






