

















GIGABYTE MO34WQC 34" OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440, 175Hz, 0.03ms, KVM, 250 cd/m², FreeSync Premium Pro, DisplayHDR True Black 400, HDMI 2.1, Displayport 1.4
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONGIGGAM0065
- Тегло: 16.73kg
- SKU: MONGIGGAM0065
695.35€ (1,359.99лв.)
без ДДС: 579.46€ (1,133.33лв.)
![]() |
12 x 65.66 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE MO34WQC 34 OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440
, 175Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, MONGIGGAM0065
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете GIGABYTE MO34WQC 34 OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440
, 175Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, цена GIGABYTE MO34WQC 34 OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440
, 175Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, оферти GIGABYTE MO34WQC 34 OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440
, 175Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, ревю GIGABYTE MO34WQC 34 OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440
, 175Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, промоция GIGABYTE MO34WQC 34 OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440
, 175Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, онлайн магазин GIGABYTE MO34WQC 34 OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440
, 175Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, поръчай GIGABYTE MO34WQC 34 OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440
, 175Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, GIGABYTE MO34WQC 34 OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440
, 175Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4 мнения
, GIGABYTE MO34WQC 34 OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440
, 175Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален GIGABYTE MO34WQC 34 OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440
, 175Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, гаранция GIGABYTE MO34WQC 34 OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440
, 175Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, бърза доставка GIGABYTE MO34WQC 34 OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440
, 175Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE MONGIGGAM0065 характеристики
, GIGABYTE MONGIGGAM0065 спецификации
, GIGABYTE MONGIGGAM0065 review
, GIGABYTE MONGIGGAM0065 сравнение
, GIGABYTE MONGIGGAM0065 отзиви
, GIGABYTE MONGIGGAM0065 намаление
EAN: 4719331858995
MPN: MO34WQC
Technical Specifications
| Detachable stand | Yes |
| Market positioning | Gaming |
| Product colour | Black |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 36 kWh |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Input current | 2 A |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Width (without stand) | 811.7 mm |
| Weight (with stand) | 9.86 kg |
| Height (without stand) | 361.2 mm |
| Weight (without stand) | 6.68 kg |
| Depth (without stand) | 105.8 mm |
| Width (with stand) | 811.7 mm |
| Height (with stand) | 595.3 mm |
| Depth (with stand) | 244.3 mm |
| Flicker-free technology | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Package width | 990 mm |
| Package height | 527 mm |
| Package depth | 238 mm |
| Package weight | 12.5 kg |
| Package type | Box |
| Cables included | AC |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | DisplayPort |
| Pixel pitch | 0.2315 x 0.2315 mm |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Display technology | OLED |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (peak) | 1000 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 True Black |
| Panel type | OLED |
| Anti-glare screen | Yes |
| Touchscreen | No |
| Maximum refresh rate | 175 Hz |
| Contrast ratio (typical) | 1500000:1 |
| Colour gamut | 99% |
| Colour depth | 10 bit |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Screen shape | Curved |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Display diagonal | 86.4 cm (34") |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| HD type | Wide Quad HD |
| Response time | 0.03 ms |
| Number of speakers | 2 |
| Built-in camera | No |
| RMS rated power | 6 W |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Swivelling | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Swivel angle range | 0 - 30° |
| Pivot | No |
| Cable lock slot | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| HDMI | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Built-in USB hub | Yes |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Brand specific technologies | Crosshair |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1859398 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 24 x 52.5 x 99.5 cm
Weight: 16.73 kg

