

















GIGABYTE M32UP computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONGIGGAM0072
- Тегло: 14.17kg
- SKU: MONGIGGAM0072
578.34€ (1,131.13лв.)
без ДДС: 481.95€ (942.61лв.)
![]() |
12 x 54.61 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE M32UP computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, MONGIGGAM0072
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете GIGABYTE M32UP computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, цена GIGABYTE M32UP computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, оферти GIGABYTE M32UP computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, ревю GIGABYTE M32UP computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, промоция GIGABYTE M32UP computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, онлайн магазин GIGABYTE M32UP computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, поръчай GIGABYTE M32UP computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, GIGABYTE M32UP computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black мнения
, GIGABYTE M32UP computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален GIGABYTE M32UP computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, гаранция GIGABYTE M32UP computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, бърза доставка GIGABYTE M32UP computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE MONGIGGAM0072 характеристики
, GIGABYTE MONGIGGAM0072 спецификации
, GIGABYTE MONGIGGAM0072 review
, GIGABYTE MONGIGGAM0072 сравнение
, GIGABYTE MONGIGGAM0072 отзиви
, GIGABYTE MONGIGGAM0072 намаление
EAN: 4719331861346
MPN: M32UP
Technical Specifications
| Market positioning | Gaming |
| Product colour | Black |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 65 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| Power consumption (max) | 41 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2031546 |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Width (without stand) | 715.8 mm |
| Weight (with stand) | 10.3 kg |
| Weight (without stand) | 7.25 kg |
| Depth (without stand) | 68.2 mm |
| Height (without stand) | 423.8 mm |
| Width (with stand) | 715.3 mm |
| Depth (with stand) | 244.3 mm |
| Height (with stand) | 585.3 mm |
| Flicker-free technology | Yes |
| AMD FreeSync | No |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Package depth | 192 mm |
| Package width | 990 mm |
| Package height | 536 mm |
| Package weight | 13.5 kg |
| Cables included | DisplayPort |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | AC |
| Cables included | USB |
| Stand included | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Panel type | IPS |
| Display technology | LCD |
| Maximum refresh rate | 160 Hz |
| Backlight type | Edge-Lit |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Colour gamut | 90% |
| Pixel pitch | 0.181 x 0.181 mm |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Touchscreen | No |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| sRGB coverage (typical) | 123% |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| LED backlight | Yes |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Response time | 1 ms |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Number of speakers | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| RMS rated power | 6 W |
| Swivel angle range | -30 - 30° |
| Swivelling | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Height adjustment | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Pivot | No |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Cable lock slot | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB upstream port type | USB Type-A |
| Number of upstream ports | 2 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Headphone out | Yes |
| USB Power Delivery up to | 18 W |
| Built-in USB hub | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HBR3 support | Yes |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 98 x 54 x 19 cm
Weight: 14.17 kg

