













GIGABYTE M27UP 27” 4K UHD Gaming Monitor - Dual Mode (4K 160Hz or FHD 320Hz), 3840 x 2160, 1ms, 350 cd/m², FreeSync Premium Pro, DisplayHDR400, HDMI 2.1, Displayport 1.4
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONGIGGAM0071
- Тегло: 9.03kg
- SKU: MONGIGGAM0071
363.61€ (711.16лв.)
без ДДС: 303.01€ (592.64лв.)
![]() |
12 x 34.34 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE M27UP 27” 4K UHD Gaming Monitor - Dual Mode (4K 160Hz or FHD 320Hz)
, 3840 x 2160
, 1ms
, 350 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, MONGIGGAM0071
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете GIGABYTE M27UP 27” 4K UHD Gaming Monitor - Dual Mode (4K 160Hz or FHD 320Hz)
, 3840 x 2160
, 1ms
, 350 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, цена GIGABYTE M27UP 27” 4K UHD Gaming Monitor - Dual Mode (4K 160Hz or FHD 320Hz)
, 3840 x 2160
, 1ms
, 350 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, оферти GIGABYTE M27UP 27” 4K UHD Gaming Monitor - Dual Mode (4K 160Hz or FHD 320Hz)
, 3840 x 2160
, 1ms
, 350 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, ревю GIGABYTE M27UP 27” 4K UHD Gaming Monitor - Dual Mode (4K 160Hz or FHD 320Hz)
, 3840 x 2160
, 1ms
, 350 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, промоция GIGABYTE M27UP 27” 4K UHD Gaming Monitor - Dual Mode (4K 160Hz or FHD 320Hz)
, 3840 x 2160
, 1ms
, 350 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, онлайн магазин GIGABYTE M27UP 27” 4K UHD Gaming Monitor - Dual Mode (4K 160Hz or FHD 320Hz)
, 3840 x 2160
, 1ms
, 350 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, поръчай GIGABYTE M27UP 27” 4K UHD Gaming Monitor - Dual Mode (4K 160Hz or FHD 320Hz)
, 3840 x 2160
, 1ms
, 350 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, GIGABYTE M27UP 27” 4K UHD Gaming Monitor - Dual Mode (4K 160Hz or FHD 320Hz)
, 3840 x 2160
, 1ms
, 350 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4 мнения
, GIGABYTE M27UP 27” 4K UHD Gaming Monitor - Dual Mode (4K 160Hz or FHD 320Hz)
, 3840 x 2160
, 1ms
, 350 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален GIGABYTE M27UP 27” 4K UHD Gaming Monitor - Dual Mode (4K 160Hz or FHD 320Hz)
, 3840 x 2160
, 1ms
, 350 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, гаранция GIGABYTE M27UP 27” 4K UHD Gaming Monitor - Dual Mode (4K 160Hz or FHD 320Hz)
, 3840 x 2160
, 1ms
, 350 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, бърза доставка GIGABYTE M27UP 27” 4K UHD Gaming Monitor - Dual Mode (4K 160Hz or FHD 320Hz)
, 3840 x 2160
, 1ms
, 350 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE MONGIGGAM0071 характеристики
, GIGABYTE MONGIGGAM0071 спецификации
, GIGABYTE MONGIGGAM0071 review
, GIGABYTE MONGIGGAM0071 сравнение
, GIGABYTE MONGIGGAM0071 отзиви
, GIGABYTE MONGIGGAM0071 намаление
EAN: 4719331868710
MPN: M27UP
Technical Specifications
| Market positioning | Gaming |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Product colour | Black |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 27.6 W |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 50 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Depth (with stand) | 192 mm |
| Height (with stand) | 515 mm |
| Weight (with stand) | 6.65 kg |
| Depth (without stand) | 59 mm |
| Weight (without stand) | 5.15 kg |
| Width (without stand) | 612 mm |
| Height (without stand) | 371 mm |
| Width (with stand) | 612 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Flicker-free technology | Yes |
| Package height | 480 mm |
| Package weight | 90.8 kg |
| Package depth | 169 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 800 mm |
| Cables included | Power |
| Cables included | DisplayPort |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | USB |
| Stand included | Yes |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Screen shape | Flat |
| Touchscreen | No |
| Viewable size, vertical | 33.5 cm |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Pixel pitch | 0.1554 x 0.1554 mm |
| sRGB coverage (typical) | 125% |
| Colour gamut | 95% |
| Panel type | SS-IPS |
| DCI-P3 coverage | 95% |
| Anti-glare screen | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Display technology | LED |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Viewable size, horizontal | 59.6 cm |
| Response time | 1 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Backlight type | Edge LED |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Maximum refresh rate | 160 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| LED backlight | Yes |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Number of speakers | 2 |
| Built-in camera | No |
| RMS rated power | 10 W |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Swivelling | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Pivot angle | 0 - 90° |
| Tilt adjustment | Yes |
| Pivot | Yes |
| Swivel angle range | 0 - 15° |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Cable lock slot | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| HDMI version | 2.1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Number of upstream ports | 1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| USB Power Delivery up to | 18 W |
| Built-in USB hub | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Headphone out | Yes |
| HDMI | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Brand specific technologies | Black Equalizer, Crosshair |
| HBR3 support | Yes |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2173076 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 47 x 80 x 17 cm
Weight: 9.03 kg

