





















GIGABYTE M27UA 27" UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160, 160Hz, 1ms, 400 cd/m², FreeSync Premium, HDR ready, HDMI 2.1, Displayport 1.4
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONGIGGAM0062
- Тегло: 8.75kg
- SKU: MONGIGGAM0062
393.50€ (769.63лв.)
без ДДС: 327.92€ (641.36лв.)
![]() |
12 x 37.16 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE M27UA 27 UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160
, 160Hz
, 1ms
, 400 cd/m²
, FreeSync Premium
, HDR ready
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, MONGIGGAM0062
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете GIGABYTE M27UA 27 UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160
, 160Hz
, 1ms
, 400 cd/m²
, FreeSync Premium
, HDR ready
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, цена GIGABYTE M27UA 27 UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160
, 160Hz
, 1ms
, 400 cd/m²
, FreeSync Premium
, HDR ready
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, оферти GIGABYTE M27UA 27 UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160
, 160Hz
, 1ms
, 400 cd/m²
, FreeSync Premium
, HDR ready
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, ревю GIGABYTE M27UA 27 UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160
, 160Hz
, 1ms
, 400 cd/m²
, FreeSync Premium
, HDR ready
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, промоция GIGABYTE M27UA 27 UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160
, 160Hz
, 1ms
, 400 cd/m²
, FreeSync Premium
, HDR ready
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, онлайн магазин GIGABYTE M27UA 27 UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160
, 160Hz
, 1ms
, 400 cd/m²
, FreeSync Premium
, HDR ready
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, поръчай GIGABYTE M27UA 27 UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160
, 160Hz
, 1ms
, 400 cd/m²
, FreeSync Premium
, HDR ready
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, GIGABYTE M27UA 27 UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160
, 160Hz
, 1ms
, 400 cd/m²
, FreeSync Premium
, HDR ready
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4 мнения
, GIGABYTE M27UA 27 UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160
, 160Hz
, 1ms
, 400 cd/m²
, FreeSync Premium
, HDR ready
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален GIGABYTE M27UA 27 UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160
, 160Hz
, 1ms
, 400 cd/m²
, FreeSync Premium
, HDR ready
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, гаранция GIGABYTE M27UA 27 UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160
, 160Hz
, 1ms
, 400 cd/m²
, FreeSync Premium
, HDR ready
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, бърза доставка GIGABYTE M27UA 27 UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160
, 160Hz
, 1ms
, 400 cd/m²
, FreeSync Premium
, HDR ready
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE MONGIGGAM0062 характеристики
, GIGABYTE MONGIGGAM0062 спецификации
, GIGABYTE MONGIGGAM0062 review
, GIGABYTE MONGIGGAM0062 сравнение
, GIGABYTE MONGIGGAM0062 отзиви
, GIGABYTE MONGIGGAM0062 намаление
EAN: 4719331860837
MPN: M27UA
Technical Specifications
| Market positioning | Gaming |
| Feet colour | Black |
| Product colour | Black |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 34 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 47 kWh |
| Depth (without stand) | 42.2 mm |
| Weight (with stand) | 5.87 kg |
| Height (without stand) | 367.4 mm |
| Weight (without stand) | 4.17 kg |
| Width (without stand) | 615.1 mm |
| Depth (with stand) | 193.6 mm |
| Height (with stand) | 535.7 mm |
| Width (with stand) | 615.1 mm |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Package height | 470 mm |
| Package weight | 8.6 kg |
| Package type | Box |
| Package depth | 120 mm |
| Package width | 860 mm |
| Cables included | Power |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | DisplayPort |
| Cables included | USB |
| Stand included | Yes |
| Display technology | LED |
| Touchscreen | No |
| Panel type | SS-IPS |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Viewable size, vertical | 33.5 cm |
| sRGB coverage (typical) | 128% |
| Maximum refresh rate | 160 Hz |
| Viewable size, horizontal | 59.6 cm |
| Backlight type | Edge LED |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Anti-glare screen | Yes |
| Colour gamut | 95% |
| Response time | 1 ms |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Screen shape | Flat |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Pixel pitch | 0.15525 x 0.15525 mm |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Built-in camera | No |
| RMS rated power | 6 W |
| Number of speakers | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Swivelling | No |
| Height adjustment | Yes |
| Pivot | No |
| Cable lock slot | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Number of upstream ports | 1 |
| HDMI | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Built-in USB hub | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Headphone out | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Brand specific technologies | Black Equalizer, Crosshair |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1956280 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 47 x 16 x 86 cm
Weight: 8.75 kg

