











GIGABYTE H410M H V2 Motherboard - Supports Intel Core 10th CPUs, up to 2933MHz DDR4, 1xPCIe 3.0 M.2, GbE LAN, USB 3.2 Gen 1
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PLYGIG1200070
- Тегло: 0.68kg
- SKU: PLYGIG1200070
96.59€ (188.91лв.)
без ДДС: 80.49€ (157.42лв.)
![]() |
12 x 9.12 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE H410M H V2 Motherboard - Supports Intel Core 10th CPUs
, up to 2933MHz DDR4
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, PLYGIG1200070
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете GIGABYTE H410M H V2 Motherboard - Supports Intel Core 10th CPUs
, up to 2933MHz DDR4
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, цена GIGABYTE H410M H V2 Motherboard - Supports Intel Core 10th CPUs
, up to 2933MHz DDR4
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, оферти GIGABYTE H410M H V2 Motherboard - Supports Intel Core 10th CPUs
, up to 2933MHz DDR4
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, ревю GIGABYTE H410M H V2 Motherboard - Supports Intel Core 10th CPUs
, up to 2933MHz DDR4
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, промоция GIGABYTE H410M H V2 Motherboard - Supports Intel Core 10th CPUs
, up to 2933MHz DDR4
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, онлайн магазин GIGABYTE H410M H V2 Motherboard - Supports Intel Core 10th CPUs
, up to 2933MHz DDR4
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, поръчай GIGABYTE H410M H V2 Motherboard - Supports Intel Core 10th CPUs
, up to 2933MHz DDR4
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, GIGABYTE H410M H V2 Motherboard - Supports Intel Core 10th CPUs
, up to 2933MHz DDR4
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1 мнения
, GIGABYTE H410M H V2 Motherboard - Supports Intel Core 10th CPUs
, up to 2933MHz DDR4
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален GIGABYTE H410M H V2 Motherboard - Supports Intel Core 10th CPUs
, up to 2933MHz DDR4
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, гаранция GIGABYTE H410M H V2 Motherboard - Supports Intel Core 10th CPUs
, up to 2933MHz DDR4
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, бърза доставка GIGABYTE H410M H V2 Motherboard - Supports Intel Core 10th CPUs
, up to 2933MHz DDR4
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE PLYGIG1200070 характеристики
, GIGABYTE PLYGIG1200070 спецификации
, GIGABYTE PLYGIG1200070 review
, GIGABYTE PLYGIG1200070 сравнение
, GIGABYTE PLYGIG1200070 отзиви
, GIGABYTE PLYGIG1200070 намаление
EAN: 4719331815387
MPN: H410M H V2
Technical Specifications
| Warranty period | 3 year(s) |
| Supported processor sockets | LGA 1200 (Socket H5) |
| Compatible processor series | Intel® Core™ i3 |
| Compatible processor series | Intel® Core™ i5 |
| Compatible processor series | Intel® Celeron® |
| Compatible processor series | Intel® Pentium® |
| Compatible processor series | Intel® Core™ i7 |
| Compatible processor series | Intel® Core™ i9 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor socket | LGA 1200 (Socket H5) |
| Maximum internal memory supported by processor | 64 GB |
| DirectX version | 12.0 |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Product colour | Bronze |
| Power source type | ATX |
| Motherboard chipset | Intel H410 |
| Motherboard form factor | micro ATX |
| PC health monitoring | CPU |
| PC health monitoring | Temperature |
| PC health monitoring | Fan |
| PC health monitoring | Voltage |
| Motherboard chipset family | Intel |
| Windows operating systems supported | Windows 11 x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Supported memory module capacities | 32GB |
| Supported memory module capacities | 16GB |
| Supported memory module capacities | 8GB |
| Supported memory module capacities | 2GB |
| Supported memory module capacities | 4GB |
| Supported memory module capacities | 12GB |
| Supported memory module capacities | 1GB |
| Supported memory clock speeds | 2400 |
| Supported memory clock speeds | 2933 |
| Supported memory clock speeds | 2133 |
| Supported memory clock speeds | 2666 |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Unbuffered memory | Yes |
| Number of memory slots | 2 |
| Memory slots type | DIMM |
| Supported memory types | DDR4-SDRAM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Supported memory clock speed (max) | 2933 MHz |
| ECC сompatibility | ECC & Non-ECC |
| Height | 35 mm |
| Depth | 185 mm |
| Width | 226 mm |
| Wi-Fi | No |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| USB 2.0 connectors | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 1 |
| Front panel audio connector | Yes |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| Power fan connector | Yes |
| CPU fan connector | Yes |
| EPS power connector (8-pin) | Yes |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| Total number of SATA connectors | 4 |
| Front panel connector | Yes |
| 12V power connector | Yes |
| Audio connector | Yes |
| BIOS type | UEFI |
| Clear CMOS button | Yes |
| Package weight | 728 g |
| Package width | 265 mm |
| Package depth | 235 mm |
| Package height | 52 mm |
| Bundled software | Norton Internet Security (OEM version) cFosSpeed |
| Batteries included | Yes |
| RAID support | Yes |
| Supported storage drive interfaces | M.2, PCI Express 3.0, SATA III |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| RAID levels | 10 |
| RAID levels | 1 |
| RAID levels | 5 |
| Number of HDDs supported | 4 |
| Number of storage drives supported | 5 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| PS/2 ports quantity | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Number of M.2 (M) slots | 1 |
| PCI Express x1 slots | 2 |
| Number of battery cells | 1 |
| Battery technology | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Battery type | CR2032 |
| Battery weight | 3 g |
| Lithium weight per battery | 0.07 g |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
| Warnings | Do not make changes or modifications to the appliance, which may void the warranty or cause damage. |
| Warnings | Be careful when assembling to avoid damage to electronic components caused by electrostatic discharge. |
| Warnings | Avoid contact with liquids to prevent damage to electronic components. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5.5 x 27 x 23.5 cm
Weight: 0.678 kg

