

















GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7, 256bit, PCI-E 5.0, 2617MHz Core Clock, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, GV-N5080WF3-16GD
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VGAGIGNVD0832
- Тегло: 1.90kg
- SKU: VGAGIGNVD0832
1,438.96€ (2,814.35лв.)
без ДДС: 1,199.13€ (2,345.29лв.)
![]() |
12 x 135.89 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2617MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080WF3-16GD
, VGAGIGNVD0832
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2617MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080WF3-16GD
, цена GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2617MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080WF3-16GD
, оферти GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2617MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080WF3-16GD
, ревю GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2617MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080WF3-16GD
, промоция GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2617MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080WF3-16GD
, онлайн магазин GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2617MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080WF3-16GD
, поръчай GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2617MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080WF3-16GD
, GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2617MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080WF3-16GD мнения
, GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2617MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080WF3-16GD сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2617MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080WF3-16GD
, гаранция GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2617MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080WF3-16GD
, бърза доставка GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2617MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080WF3-16GD
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE VGAGIGNVD0832 характеристики
, GIGABYTE VGAGIGNVD0832 спецификации
, GIGABYTE VGAGIGNVD0832 review
, GIGABYTE VGAGIGNVD0832 сравнение
, GIGABYTE VGAGIGNVD0832 отзиви
, GIGABYTE VGAGIGNVD0832 намаление
EAN: 4719331355487
MPN: GV-N5080WF3-16GD
Technical Specifications
| Maximum displays per videocard | 4 |
| CUDA | Yes |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Graphics processor | GeForce RTX 5080 |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Processor frequency | 2617 MHz |
| Data transfer rate | 30 Gbit/s |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| Memory clock speed | 28000 MHz |
| Memory bus | 256 bit |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Product colour | Black |
| Illumination | No |
| Cooling technology | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Cooling type | Active |
| Form factor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Number of slots | 2.5 |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| SFF ready | Yes |
| Supplementary power connectors | 1x 16-pin |
| Minimum system power supply | 850 W |
| Depth | 50 mm |
| Height | 126 mm |
| Weight | 2 kg |
| Length | 304 mm |
| Warranty period | 3 year(s) |
| OpenGL version | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Dual Link DVI | No |
| DirectX version | 12.0 |
| TV tuner integrated | No |
| Package type | Box |
| Package depth | 398 mm |
| Package weight | 3 kg |
| Package height | 85 mm |
| Package width | 230 mm |
| Cables included | Power |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| HDMI version | 2.1b |
| DisplayPort version | 2.1b |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 24.1 x 9.7 x 41.5 cm
Weight: 1.896 kg

