















GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7, 256bit, PCI-E 5.0, 2670MHz Core Clock, 3 x DP 2.1a, 1 x HDMI 2.1b, GV-N5080WF3OC-16GD
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VGAGIGNVD0779
- Тегло: 1.90kg
- SKU: VGAGIGNVD0779
1,514.12€ (2,961.37лв.)
без ДДС: 1,261.77€ (2,467.81лв.)
![]() |
12 x 142.98 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2670MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, GV-N5080WF3OC-16GD
, VGAGIGNVD0779
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2670MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, GV-N5080WF3OC-16GD
, цена GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2670MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, GV-N5080WF3OC-16GD
, оферти GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2670MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, GV-N5080WF3OC-16GD
, ревю GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2670MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, GV-N5080WF3OC-16GD
, промоция GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2670MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, GV-N5080WF3OC-16GD
, онлайн магазин GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2670MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, GV-N5080WF3OC-16GD
, поръчай GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2670MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, GV-N5080WF3OC-16GD
, GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2670MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, GV-N5080WF3OC-16GD мнения
, GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2670MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, GV-N5080WF3OC-16GD сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2670MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, GV-N5080WF3OC-16GD
, гаранция GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2670MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, GV-N5080WF3OC-16GD
, бърза доставка GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2670MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, GV-N5080WF3OC-16GD
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE VGAGIGNVD0779 характеристики
, GIGABYTE VGAGIGNVD0779 спецификации
, GIGABYTE VGAGIGNVD0779 review
, GIGABYTE VGAGIGNVD0779 сравнение
, GIGABYTE VGAGIGNVD0779 отзиви
, GIGABYTE VGAGIGNVD0779 намаление
EAN: 4719331355845
MPN: GV-N5080WF3OC-16GD
Technical Specifications
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Graphics processor | GeForce RTX 5080 |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Processor frequency | 2670 MHz |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Memory clock speed | 30000 MHz |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| Memory bandwidth (max) | 32 GB/s |
| Memory bus | 256 bit |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Cooling type | Active |
| Product colour | Black |
| Form factor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Number of slots | 2.5 |
| Cooling technology | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| SFF ready | Yes |
| Supplementary power connectors | 1x 16-pin |
| Minimum system power supply | 850 W |
| Depth | 50 mm |
| Height | 126 mm |
| Length | 304 mm |
| Weight | 2 kg |
| Dual Link DVI | No |
| Warranty period | 3 year(s) |
| OpenGL version | 4.6 |
| DirectX version | 12.0 |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| Package depth | 488 mm |
| Package height | 425 mm |
| Package width | 470 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 3 kg |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Interface type | PCI Express x16 5.0 |
| HDMI version | 2.1b |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| DisplayPort version | 2.1a |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9 x 41 x 24 cm
Weight: 1.9 kg

