

















GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G Graphics Card - 12GB GDDR7, 192bit, PCI-E 5.0, 2542 MHz Core Clock, 3 x DP 2.1a, 1 x HDMI 2.1b, NVIDIA DLSS 4, GV-N5070WF3OC-12GD
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: VGAGIGNVD0801
- Тегло: 1.34kg
- SKU: VGAGIGNVD0801
741.50€ (1,450.26лв.)
без ДДС: 617.92€ (1,208.55лв.)
![]() |
12 x 70.02 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G Graphics Card - 12GB GDDR7
, 192bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5070WF3OC-12GD
, VGAGIGNVD0801
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G Graphics Card - 12GB GDDR7
, 192bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5070WF3OC-12GD
, цена GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G Graphics Card - 12GB GDDR7
, 192bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5070WF3OC-12GD
, оферти GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G Graphics Card - 12GB GDDR7
, 192bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5070WF3OC-12GD
, ревю GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G Graphics Card - 12GB GDDR7
, 192bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5070WF3OC-12GD
, промоция GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G Graphics Card - 12GB GDDR7
, 192bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5070WF3OC-12GD
, онлайн магазин GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G Graphics Card - 12GB GDDR7
, 192bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5070WF3OC-12GD
, поръчай GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G Graphics Card - 12GB GDDR7
, 192bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5070WF3OC-12GD
, GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G Graphics Card - 12GB GDDR7
, 192bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5070WF3OC-12GD мнения
, GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G Graphics Card - 12GB GDDR7
, 192bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5070WF3OC-12GD сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G Graphics Card - 12GB GDDR7
, 192bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5070WF3OC-12GD
, гаранция GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G Graphics Card - 12GB GDDR7
, 192bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5070WF3OC-12GD
, бърза доставка GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G Graphics Card - 12GB GDDR7
, 192bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5070WF3OC-12GD
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE VGAGIGNVD0801 характеристики
, GIGABYTE VGAGIGNVD0801 спецификации
, GIGABYTE VGAGIGNVD0801 review
, GIGABYTE VGAGIGNVD0801 сравнение
, GIGABYTE VGAGIGNVD0801 отзиви
, GIGABYTE VGAGIGNVD0801 намаление
EAN: 4719331355715
MPN: GV-N5070WF3OC-12GD
Technical Specifications
| Graphics processor | GeForce RTX 5070 |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Processor frequency | 2542 MHz |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 6144 |
| Memory bus | 192 bit |
| Discrete graphics card memory | 12 GB |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| Memory clock speed | 28000 MHz |
| Memory bandwidth (max) | 28 GB/s |
| Cooling technology | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Illumination | No |
| Form factor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Cooling type | Active |
| Number of slots | 2 |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Product colour | Black |
| Supplementary power connectors | 1x 16-pin |
| Minimum system power supply | 750 W |
| Depth | 50 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 2 kg |
| Length | 282 mm |
| Dual Link DVI | No |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| DirectX version | 12.0 |
| OpenGL version | 4.6 |
| TV tuner integrated | No |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| Warranty period | 4 year(s) |
| Package type | Box |
| Package weight | 3 kg |
| Package width | 182.5 mm |
| Package height | 75 mm |
| Package depth | 354 mm |
| Cables included | Power |
| Quick installation guide | Yes |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Interface type | PCI Express x16 5.0 |
| HDMI version | 2.1b |
| DisplayPort version | 2.1a |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9 x 34 x 28 cm
Weight: 1.34 kg

