

















Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX OC 8GB (GV-N5060WF2MAX OC-8GD) - Graphics Card
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: VGAGIGNVD0831
- Тегло: 0.75kg
- SKU: VGAGIGNVD0831
368.12€ (719.99лв.)
без ДДС: 306.77€ (599.99лв.)
![]() |
12 x 34.76 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX OC 8GB (GV-N5060WF2MAX OC-8GD) - Graphics Card
, VGAGIGNVD0831
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX OC 8GB (GV-N5060WF2MAX OC-8GD) - Graphics Card
, цена Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX OC 8GB (GV-N5060WF2MAX OC-8GD) - Graphics Card
, оферти Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX OC 8GB (GV-N5060WF2MAX OC-8GD) - Graphics Card
, ревю Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX OC 8GB (GV-N5060WF2MAX OC-8GD) - Graphics Card
, промоция Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX OC 8GB (GV-N5060WF2MAX OC-8GD) - Graphics Card
, онлайн магазин Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX OC 8GB (GV-N5060WF2MAX OC-8GD) - Graphics Card
, поръчай Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX OC 8GB (GV-N5060WF2MAX OC-8GD) - Graphics Card
, Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX OC 8GB (GV-N5060WF2MAX OC-8GD) - Graphics Card мнения
, Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX OC 8GB (GV-N5060WF2MAX OC-8GD) - Graphics Card сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX OC 8GB (GV-N5060WF2MAX OC-8GD) - Graphics Card
, гаранция Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX OC 8GB (GV-N5060WF2MAX OC-8GD) - Graphics Card
, бърза доставка Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX OC 8GB (GV-N5060WF2MAX OC-8GD) - Graphics Card
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE VGAGIGNVD0831 характеристики
, GIGABYTE VGAGIGNVD0831 спецификации
, GIGABYTE VGAGIGNVD0831 review
, GIGABYTE VGAGIGNVD0831 сравнение
, GIGABYTE VGAGIGNVD0831 отзиви
, GIGABYTE VGAGIGNVD0831 намаление
EAN: 4719331356699
MPN: GV-N5060WF2MAX OC-8GD
Technical Specifications
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Graphics processor | GeForce RTX 5060 |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Processor frequency | 2512 MHz |
| CUDA cores | 3840 |
| CUDA | Yes |
| Memory bus | 128 bit |
| Memory clock speed | 28000 MHz |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| Cooling type | Active |
| Form factor | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Cooling technology | GIGABYTE WINDFORCE 2X |
| Number of slots | 2 |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Product colour | Black |
| Thermal Design Power (TDP) | 109 W |
| Supplementary power connectors | 1x 8-pin |
| Minimum system power supply | 550 W |
| Length | 199 mm |
| Height | 116 mm |
| Weight | 490 g |
| Depth | 40 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Dual Link DVI | No |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| DirectX version | 12.0 |
| TV tuner integrated | No |
| Package depth | 295 mm |
| Package width | 210.5 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 50 mm |
| Package weight | 810 g |
| HDMI ports quantity | 1 |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 21.6 x 6.4 x 29.8 cm
Weight: 0.75 kg

