











GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7, 128bit, PCI-E 5.0, 2587MHz Core Clock, 3 x DP, 1 x HDMI, NVIDIA DLSS 4, GV-N506TWF2MAX OC-16GD
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VGAGIGNVD0835
- Тегло: 0.82kg
- SKU: VGAGIGNVD0835
681.78€ (1,333.45лв.)
без ДДС: 568.15€ (1,111.20лв.)
![]() |
12 x 64.38 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2587MHz Core Clock
, 3 x DP
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N506TWF2MAX OC-16GD
, VGAGIGNVD0835
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2587MHz Core Clock
, 3 x DP
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N506TWF2MAX OC-16GD
, цена GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2587MHz Core Clock
, 3 x DP
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N506TWF2MAX OC-16GD
, оферти GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2587MHz Core Clock
, 3 x DP
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N506TWF2MAX OC-16GD
, ревю GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2587MHz Core Clock
, 3 x DP
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N506TWF2MAX OC-16GD
, промоция GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2587MHz Core Clock
, 3 x DP
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N506TWF2MAX OC-16GD
, онлайн магазин GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2587MHz Core Clock
, 3 x DP
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N506TWF2MAX OC-16GD
, поръчай GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2587MHz Core Clock
, 3 x DP
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N506TWF2MAX OC-16GD
, GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2587MHz Core Clock
, 3 x DP
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N506TWF2MAX OC-16GD мнения
, GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2587MHz Core Clock
, 3 x DP
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N506TWF2MAX OC-16GD сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2587MHz Core Clock
, 3 x DP
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N506TWF2MAX OC-16GD
, гаранция GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2587MHz Core Clock
, 3 x DP
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N506TWF2MAX OC-16GD
, бърза доставка GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2587MHz Core Clock
, 3 x DP
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N506TWF2MAX OC-16GD
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE VGAGIGNVD0835 характеристики
, GIGABYTE VGAGIGNVD0835 спецификации
, GIGABYTE VGAGIGNVD0835 review
, GIGABYTE VGAGIGNVD0835 сравнение
, GIGABYTE VGAGIGNVD0835 отзиви
, GIGABYTE VGAGIGNVD0835 намаление
EAN: 4719331356675
MPN: GV-N506TWF2MAX OC-16GD
Technical Specifications
| CUDA | Yes |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Processor frequency | 2587 MHz |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| CUDA cores | 4608 |
| Graphics processor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Memory bus | 128 bit |
| Data transfer rate | 28 Gbit/s |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| Memory clock speed | 28000 MHz |
| Cooling technology | GIGABYTE WINDFORCE 2X |
| Number of slots | 2 |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Cooling type | Active |
| Form factor | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Product colour | Black |
| Supplementary power connectors | 1x 8-pin |
| Thermal Design Power (TDP) | 135 W |
| Minimum system power supply | 650 W |
| Length | 208 mm |
| Depth | 40 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 580 g |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| DirectX version | 12.0 |
| Dual Link DVI | No |
| TV tuner integrated | No |
| Package height | 50 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 850 g |
| Package width | 210.5 mm |
| Package depth | 295 mm |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| HDMI version | 2.1b |
| DisplayPort version | 2.1b |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6 x 21.5 x 30 cm
Weight: 0.82 kg

