

















Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB (GV-N506TGAMING OC-16GD) - Graphics Card
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: VGAGIGNVD0806
- Тегло: 1.16kg
- SKU: VGAGIGNVD0806
666.94€ (1,304.41лв.)
без ДДС: 555.78€ (1,087.01лв.)
![]() |
12 x 62.98 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB (GV-N506TGAMING OC-16GD) - Graphics Card
, VGAGIGNVD0806
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB (GV-N506TGAMING OC-16GD) - Graphics Card
, цена Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB (GV-N506TGAMING OC-16GD) - Graphics Card
, оферти Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB (GV-N506TGAMING OC-16GD) - Graphics Card
, ревю Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB (GV-N506TGAMING OC-16GD) - Graphics Card
, промоция Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB (GV-N506TGAMING OC-16GD) - Graphics Card
, онлайн магазин Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB (GV-N506TGAMING OC-16GD) - Graphics Card
, поръчай Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB (GV-N506TGAMING OC-16GD) - Graphics Card
, Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB (GV-N506TGAMING OC-16GD) - Graphics Card мнения
, Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB (GV-N506TGAMING OC-16GD) - Graphics Card сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB (GV-N506TGAMING OC-16GD) - Graphics Card
, гаранция Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB (GV-N506TGAMING OC-16GD) - Graphics Card
, бърза доставка Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB (GV-N506TGAMING OC-16GD) - Graphics Card
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE VGAGIGNVD0806 характеристики
, GIGABYTE VGAGIGNVD0806 спецификации
, GIGABYTE VGAGIGNVD0806 review
, GIGABYTE VGAGIGNVD0806 сравнение
, GIGABYTE VGAGIGNVD0806 отзиви
, GIGABYTE VGAGIGNVD0806 намаление
EAN: 4719331356026
MPN: GV-N506TGAMING OC-16GD
Technical Specifications
| Graphics processor | GeForce RTX 5060 Ti |
| CUDA | Yes |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Processor frequency | 2647 MHz |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Product type | Graphic card |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| Memory bus | 128 bit |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 28000 MHz |
| Product colour | Graphite |
| Cooling type | Active |
| Cooling technology | GIGABYTE WINDFORCE 2X |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Minimum system power supply | 650 W |
| Supplementary power connectors | 1x 8-pin |
| Height | 40 mm |
| Length | 281 mm |
| Depth | 119 mm |
| DirectX version | 12.0 |
| OpenGL version | 4.6 |
| TV tuner integrated | No |
| Dual Link DVI | No |
| Package type | Box |
| Interface type | PCI Express x16 5.0 |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Warnings | Do not dispose of in ordinary refuse. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 8.6 x 36.8 x 19.1 cm
Weight: 1.155 kg

