















GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7, 128bit, PCI-E 5.0, 2550 MHz Core Clock, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, NVIDIA DLSS 4, GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD 1.0
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VGAGIGNVD0833
- Тегло: 1.06kg
- SKU: VGAGIGNVD0833
367.90€ (719.54лв.)
без ДДС: 306.58€ (599.62лв.)
![]() |
12 x 34.74 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2550 MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD 1.0
, VGAGIGNVD0833
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2550 MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD 1.0
, цена GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2550 MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD 1.0
, оферти GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2550 MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD 1.0
, ревю GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2550 MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD 1.0
, промоция GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2550 MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD 1.0
, онлайн магазин GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2550 MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD 1.0
, поръчай GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2550 MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD 1.0
, GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2550 MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD 1.0 мнения
, GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2550 MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD 1.0 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2550 MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD 1.0
, гаранция GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2550 MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD 1.0
, бърза доставка GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, 128bit
, PCI-E 5.0
, 2550 MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD 1.0
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE VGAGIGNVD0833 характеристики
, GIGABYTE VGAGIGNVD0833 спецификации
, GIGABYTE VGAGIGNVD0833 review
, GIGABYTE VGAGIGNVD0833 сравнение
, GIGABYTE VGAGIGNVD0833 отзиви
, GIGABYTE VGAGIGNVD0833 намаление
EAN: 4719331356729
MPN: GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD
Technical Specifications
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Graphics processor | GeForce RTX 5060 |
| CUDA | Yes |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Processor frequency | 2550 MHz |
| CUDA cores | 3840 |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| Data transfer rate | 28 Gbit/s |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| Memory bus | 128 bit |
| Memory clock speed | 28000 MHz |
| Form factor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Number of slots | 2 |
| Cooling type | Active |
| Cooling technology | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Product colour | Black |
| Supplementary power connectors | 1x 8-pin |
| Thermal Design Power (TDP) | 109 W |
| Minimum system power supply | 550 W |
| Weight | 700 g |
| Length | 281 mm |
| Depth | 40 mm |
| Height | 115 mm |
| TV tuner integrated | No |
| Warranty period | 3 year(s) |
| OpenGL version | 4.6 |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| DirectX version | 12.0 |
| Dual Link DVI | No |
| Package type | Box |
| Package height | 75 mm |
| Package width | 390 mm |
| Package weight | 1.18 kg |
| Package depth | 440 mm |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| DisplayPort version | 2.1b |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1b |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 19.1 x 8.4 x 36.6 cm
Weight: 1.056 kg

