

















GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: VGAGIGNVD0821
- Тегло: 1.13kg
- SKU: VGAGIGNVD0821
416.23€ (814.08лв.)
без ДДС: 346.86€ (678.40лв.)
![]() |
12 x 39.31 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, VGAGIGNVD0821
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, цена GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, оферти GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, ревю GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, промоция GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, онлайн магазин GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, поръчай GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7 мнения
, GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, гаранция GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, бърза доставка GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE VGAGIGNVD0821 характеристики
, GIGABYTE VGAGIGNVD0821 спецификации
, GIGABYTE VGAGIGNVD0821 review
, GIGABYTE VGAGIGNVD0821 сравнение
, GIGABYTE VGAGIGNVD0821 отзиви
, GIGABYTE VGAGIGNVD0821 намаление
EAN: 4719331356415
MPN: GV-N5060AERO OC-8GD
Technical Specifications
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| CUDA | Yes |
| Graphics processor | GeForce RTX 5060 |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Processor frequency | 2595 MHz |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| CUDA cores | 3840 |
| Memory clock speed | 28000 MHz |
| Data transfer rate | 28 Gbit/s |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| Memory bus | 128 bit |
| Cooling type | Active |
| Illumination | Yes |
| Form factor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Illumination colour | Multi |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Cooling technology | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Number of slots | 2 |
| Product colour | White |
| Thermal Design Power (TDP) | 109 W |
| Minimum system power supply | 500 W |
| Supplementary power connectors | 1x 8-pin |
| Length | 281 mm |
| Depth | 40 mm |
| Height | 117 mm |
| Weight | 790 g |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| DirectX version | 12.0 |
| TV tuner integrated | No |
| Dual Link DVI | No |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| Package height | 75 mm |
| Package depth | 354 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 182.5 mm |
| Package weight | 1.14 kg |
| Quick installation guide | Yes |
| HDMI version | 2.1b |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| DisplayPort version | 2.1b |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 36.9 x 18.8 x 8.8 cm
Weight: 1.134 kg

