-36 %
Gigabyte G24F 2 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: G24F 2
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 6.75kg
189.04€ (369.72лв.)
296.15€ (579.22лв.)
без ДДС: 157.53€ (308.10лв.)
![]() |
12 x 17.85 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Gigabyte G24F 2 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, G24F 2
, GIGABYTE
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Gigabyte G24F 2 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена Gigabyte G24F 2 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти Gigabyte G24F 2 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю Gigabyte G24F 2 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция Gigabyte G24F 2 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин Gigabyte G24F 2 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай Gigabyte G24F 2 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Gigabyte G24F 2 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, Gigabyte G24F 2 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, gigabyte {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Gigabyte G24F 2 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция Gigabyte G24F 2 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка Gigabyte G24F 2 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, GIGABYTE G24F 2 характеристики
, GIGABYTE G24F 2 спецификации
, GIGABYTE G24F 2 review
, GIGABYTE G24F 2 сравнение
, GIGABYTE G24F 2 отзиви
, GIGABYTE G24F 2 намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Power consumption (typical): | 17.5 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Width (with stand): | 541 mm |
| Height (with stand): | 519.3 mm |
| Depth (with stand): | 136.8 mm |
| Width (without stand): | 541 mm |
| Weight (without stand): | 3.2 kg |
| Weight (with stand): | 4.8 kg |
| Height (without stand): | 326.4 mm |
| Depth (without stand): | 5.34 cm |
| HBR3 support: | Yes |
| FPS counter: | Yes |
| Shadow control: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package weight: | 7.83 kg |
| Package type: | Box |
| Package width: | 755 mm |
| Package height: | 470 mm |
| Package depth: | 148 mm |
| HD type: | Full HD |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Response time (fast): | 1 ms |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Display diagonal: | 60.5 cm (23.8") |
| Screen shape: | Flat |
| Pixel pitch: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Response time: | 1 ms |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| Hardware calibration: | Yes |
| Display technology: | LCD |
| Backlight type: | Edge LED |
| Viewable size, vertical: | 29.6 cm |
| Panel type: | IPS |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Viewable size, horizontal: | 52.7 cm |
| Touchscreen: | No |
| sRGB coverage (typical): | 125% |
| Maximum refresh rate: | 180 Hz |
| Colour gamut: | 95% |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in camera: | No |
| Tilt angle range: | -5 - 20° |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Height adjustment: | Yes, 13 cm |
| Tilt adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI: | Yes |
| Number of upstream ports: | 1 |
| HDMI version: | 2.0 |
| Headphone outputs: | 1 |
| Headphone out: | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 2 |






