





GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 MASTER ICE 32G Graphics Card - 32GB GDDR7, 512bit, PCI-E 5.0, 2655MHz Core Clock, 3 x DP 2.1a, 1 x HDMI 2.1b, NVIDIA DLSS 4, GV-N5090AORUSM ICE-32GD – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GV-N5090AORUSM ICE-32GD
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 4.17kg
4,539.36€ (8,878.22лв.)
без ДДС: 3,782.80€ (7,398.51лв.)
![]() |
12 x 428.67 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 MASTER ICE 32G Graphics Card - 32GB GDDR7
, 512bit
, PCI-E 5.0
, 2655MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5090AORUSM ICE-32GD
, GV-N5090AORUSM ICE-32GD
, GIGABYTE
, Видео карти
, PC компоненти
, купете GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 MASTER ICE 32G Graphics Card - 32GB GDDR7
, 512bit
, PCI-E 5.0
, 2655MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5090AORUSM ICE-32GD
, цена GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 MASTER ICE 32G Graphics Card - 32GB GDDR7
, 512bit
, PCI-E 5.0
, 2655MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5090AORUSM ICE-32GD
, оферти GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 MASTER ICE 32G Graphics Card - 32GB GDDR7
, 512bit
, PCI-E 5.0
, 2655MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5090AORUSM ICE-32GD
, ревю GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 MASTER ICE 32G Graphics Card - 32GB GDDR7
, 512bit
, PCI-E 5.0
, 2655MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5090AORUSM ICE-32GD
, промоция GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 MASTER ICE 32G Graphics Card - 32GB GDDR7
, 512bit
, PCI-E 5.0
, 2655MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5090AORUSM ICE-32GD
, онлайн магазин GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 MASTER ICE 32G Graphics Card - 32GB GDDR7
, 512bit
, PCI-E 5.0
, 2655MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5090AORUSM ICE-32GD
, поръчай GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 MASTER ICE 32G Graphics Card - 32GB GDDR7
, 512bit
, PCI-E 5.0
, 2655MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5090AORUSM ICE-32GD
, GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 MASTER ICE 32G Graphics Card - 32GB GDDR7
, 512bit
, PCI-E 5.0
, 2655MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5090AORUSM ICE-32GD мнения
, GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 MASTER ICE 32G Graphics Card - 32GB GDDR7
, 512bit
, PCI-E 5.0
, 2655MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5090AORUSM ICE-32GD сравнение
, евтин Видео карти
, топ Видео карти
, най-добър Видео карти
, нов Видео карти
, gigabyte {ucfirst}видео карти
, оригинален GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 MASTER ICE 32G Graphics Card - 32GB GDDR7
, 512bit
, PCI-E 5.0
, 2655MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5090AORUSM ICE-32GD
, гаранция GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 MASTER ICE 32G Graphics Card - 32GB GDDR7
, 512bit
, PCI-E 5.0
, 2655MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5090AORUSM ICE-32GD
, бърза доставка GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 MASTER ICE 32G Graphics Card - 32GB GDDR7
, 512bit
, PCI-E 5.0
, 2655MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N5090AORUSM ICE-32GD
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Видео карти
, видео карти в българия
, видео карти techmag
, онлайн поръчка Видео карти
, магазин за Видео карти
, топ оферти Видео карти
, GIGABYTE GV-N5090AORUSM ICE-32GD характеристики
, GIGABYTE GV-N5090AORUSM ICE-32GD спецификации
, GIGABYTE GV-N5090AORUSM ICE-32GD review
, GIGABYTE GV-N5090AORUSM ICE-32GD сравнение
, GIGABYTE GV-N5090AORUSM ICE-32GD отзиви
, GIGABYTE GV-N5090AORUSM ICE-32GD намаление
| Maximum displays per videocard: | 4 |
| Processor frequency: | 2655 MHz |
| CUDA cores: | 21760 |
| Maximum resolution: | 7680 x 4320 pixels |
| Graphics processor family: | NVIDIA |
| CUDA: | Yes |
| Parallel processing technology support: | Not supported |
| Graphics processor: | GeForce RTX 5090 |
| Data transfer rate: | 28 Gbit/s |
| Memory bus: | 512 bit |
| Discrete graphics card memory: | 32 GB |
| Memory clock speed: | 28000 MHz |
| Graphics card memory type: | GDDR7 |
| Number of fans: | 3 fan(s) |
| Cooling technology: | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Cooling type: | Active |
| Form factor: | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Number of slots: | 3.7 |
| Product colour: | White |
| Supplementary power connectors: | 1x 16-pin |
| Minimum system power supply: | 1000 W |
| Depth: | 75 mm |
| Height: | 150 mm |
| Weight: | 2 kg |
| Length: | 360 mm |
| Virtual Reality (VR) ready: | Yes |
| Warranty period: | 4 year(s) |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| TV tuner integrated: | No |
| OpenGL version: | 4.6 |
| DirectX version: | 12.0 |
| Dual Link DVI: | No |
| Package width: | 245 mm |
| Package weight: | 3 kg |
| Package height: | 160 mm |
| Package depth: | 453 mm |
| Cables included: | Power |
| Quick installation guide: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 3 |
| HDMI version: | 2.1b |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Interface type: | PCI Express x16 5.0 |
| DisplayPort version: | 2.1a |
| Products per shipping (inner) case: | 1 pc(s) |






