





Gembird EG-UPS-031 uninterruptible power supply (UPS) 0.65 kVA 390 W 3 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EG-UPS-031
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.36kg
67.75€ (132.51лв.)
без ДДС: 56.46€ (110.43лв.)
Етикети:
Gembird EG-UPS-031 uninterruptible power supply (UPS) 0.65 kVA 390 W 3 AC outlet(s)
, EG-UPS-031
, ENERGENIE
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете Gembird EG-UPS-031 uninterruptible power supply (UPS) 0.65 kVA 390 W 3 AC outlet(s)
, цена Gembird EG-UPS-031 uninterruptible power supply (UPS) 0.65 kVA 390 W 3 AC outlet(s)
, оферти Gembird EG-UPS-031 uninterruptible power supply (UPS) 0.65 kVA 390 W 3 AC outlet(s)
, ревю Gembird EG-UPS-031 uninterruptible power supply (UPS) 0.65 kVA 390 W 3 AC outlet(s)
, промоция Gembird EG-UPS-031 uninterruptible power supply (UPS) 0.65 kVA 390 W 3 AC outlet(s)
, онлайн магазин Gembird EG-UPS-031 uninterruptible power supply (UPS) 0.65 kVA 390 W 3 AC outlet(s)
, поръчай Gembird EG-UPS-031 uninterruptible power supply (UPS) 0.65 kVA 390 W 3 AC outlet(s)
, Gembird EG-UPS-031 uninterruptible power supply (UPS) 0.65 kVA 390 W 3 AC outlet(s) мнения
, Gembird EG-UPS-031 uninterruptible power supply (UPS) 0.65 kVA 390 W 3 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, energenie {ucfirst}line interactive ups
, оригинален Gembird EG-UPS-031 uninterruptible power supply (UPS) 0.65 kVA 390 W 3 AC outlet(s)
, гаранция Gembird EG-UPS-031 uninterruptible power supply (UPS) 0.65 kVA 390 W 3 AC outlet(s)
, бърза доставка Gembird EG-UPS-031 uninterruptible power supply (UPS) 0.65 kVA 390 W 3 AC outlet(s)
, ENERGENIE цена
, ENERGENIE промоция
, ENERGENIE отстъпка
, ENERGENIE Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, ENERGENIE EG-UPS-031 характеристики
, ENERGENIE EG-UPS-031 спецификации
, ENERGENIE EG-UPS-031 review
, ENERGENIE EG-UPS-031 сравнение
, ENERGENIE EG-UPS-031 отзиви
, ENERGENIE EG-UPS-031 намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Input operation voltage (max): | 220 V |
| Power protection features: | Short circuit, Overload |
| Response time: | 10 ms |
| Output operation voltage (max): | 220 V |
| Waveform: | Sine |
| Output power: | 390 W |
| Surge protection: | Yes |
| Output power capacity: | 0.65 kVA |
| Automatic Voltage Regulation (AVR): | Yes |
| Noise level: | 45 dB |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| Product colour: | Black |
| Display type: | LCD |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Weight: | 5.2 kg |
| Depth: | 340 mm |
| Width: | 95 mm |
| Height: | 165 mm |
| AC outlets quantity: | 3 AC outlet(s) |
| AC outlet types: | C13 coupler |
| Number of type F outputs: | 1 |
| Typical backup time at full load: | 20 min |
| Battery recharge time: | 12 h |
| Battery technology: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Battery voltage: | 12 V |
| Typical backup time at half load: | 8 min |
| Harmonized System (HS) code: | 85078000 |









